0

Náhradnými dielmi na mobily všetko zakamuflujete

Je váš mobil už nevzhľadný a takmer nefunkčný? Keď sa repasujú notebooky, prečo si nevziať na mušku aj váš starý mobil? Náhradné diely z neho spravia mladíka.

Aj mobil potrebuje druhú šancu

Bez telefónu si už väčšina z nás nevie predstaviť život. Spája nás s rodinou, potrebujeme ho v práci, ale nám tiež spríjemňuje voľný čas svojimi aplikáciami. Raz však nastane chvíľa, keď svoje zariadenie až tak veľmi milovať nebudeme. Čakáme celé minúty, kým zareaguje na jednoduchý príkaz, telefonovanie sa pre nás stáva nepohodlné, lebo nedokážeme dešifrovať, čo hovorí druhá strana (a naopak), a ružové to nie je ani s kvalitou tlačidiel či fotoaparátu. Dôkazom, že svoj mobil používate naozaj často, je aj jeho opotrebenie, za čo sa nemusíte hanbiť. Stačí to len vhodne zakamuflovať a všetko, čo vám na zariadení prekáža, nahradiť novým dielom. Náhradné diely na mobily, to sú LCD displeje, šošovky fotoaparátov, domovské tlačidlá, náhradné batérie, ale aj slúchadlá či dátové káble k mobilom. Nahliadnite do ponuky predajcov originálnych alebo OEM náhradných dielov na mobily a presvedčte sa, že nemusíte vyhadzovať peniaze za nový mobil. Ani ten starý sa nemusí správať ako dedko.

Keď prídu vhod náhradné diely na mobil

Pri prasknutom displeji mobilu netreba hneď chytať paniku a obzerať sa po novom mobile. Nie je nič ľahšie ako displej vymeniť. Ušetríte peniaze, ale aj nervy, pretože nikoho nebaví pozerať sa na písmená či fotografie cez črepiny displeja. Len čo poškodený displej vymeníte za nový, obdarte ho kvalitným tvrdeným sklom, krytom alebo puzdrom, ktoré mobil ochránia pred pádmi a škrabancami. Obalia ho z každej strany, preto ostanú v pohode aj tlačidlá či pôvodné kryty zariadenia. Druhý fakt je, že mobil neochránite len pred nešťastnými náhodami, ale takisto pred prachom, mastnotou a inými nečistotami. Len si predstavte, ako často a za akých podmienok ho beriete do ruky… Náhradné diely na mobily vás vždy dostanú zo šlamastiky, aj keby ste si ich mali na jedno zariadenie kúpiť desať, stále z toho vyjdete ako víťaz a ušetríte.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.