0

First minute: Buďte medzi prvými, ktorí majú dovolenku v suchu

Nikdy neviete, čo bude zajtra… Ale vďaka pestrej ponuke first minute zájazdov viete, kde budete tráviť jar, leto či jeseň. Stačí si výhodne rezervovať first minute dovolenku.

First minute do Chorvátska

Je pravdepodobné, že ak vycestujete na dovolenku do Chorvátska, stretnete tam veľa Slovákov. Môže vás lákať, že je relatívne blízko a poskytuje pocit exotickej dovolenky pri mori. Nájdete tu tropické kvetiny, hotely s veľkými bazénmi i luxusné pláže. Do Chorvátska vás však nemusí ťahať len samotné more. Vedeli ste, že sa môžete zúčastniť na niektorom z fakultatívnych výletov, a tak stráviť dovolenkový čas naozaj plnohodnotne? Dve hodiny plavby loďou – a ste v Benátkach! Celodenný výlet do Národného parku Plitvice so sprievodcom vás zasa nechá chvíľu na pochybách, či náhodou nesnívate.

Ak sa neviete rozhodnúť, akú destináciu si zvoliť, prezrite si ponuku fakultatívnych výletov z tej-ktorej oblasti. Vždy je lepšie absolvovať výlety so sprievodcom cestovnej kancelárie, ktorý lokalitu pozná a vie vám zabezpečiť transport tam aj späť, i s odborným výkladom.

Priaznivé ceny leteckých zájazdov

Ceny leteniek vedia hodnotu niektorých dovoleniek poriadne zdvihnúť, avšak v období, keď sú dostupné first minute ponuky, je aj cena leteckých zájazdov veľmi priateľská. V prípade rodinnej dovolenky môžete ušetriť stovky eur. Máte jedinečnú príležitosť splniť si sen a vycestovať do Provensalska, Turecka, Egypta i Grécka. Ak chcete na dovolenke stráviť viac dní, určite sa oplatí sledovať ponuky s bohatým programom. Nielen si užijete dostatok oddychu na pláži a individuálny program, ale takisto budete mať možnosť pobehať okolie a viac sa dozvedieť o miestnej kultúre a krajine.

 Autobusom, letecky i vlastným autom. First minute na mieru

Vyhovárať sa, že na dovolenky nechodíte, pretože sa bojíte lietania, v dnešnej dobe neobstojí. Stále je k dispozícii množstvo zájazdov, na ktoré sa dá vycestovať alebo individuálne (t. j. vlastným autom), alebo autobusom cestovnej kancelárie. Na first minute dovolenke si môžete vyzbierať zážitky z celého sveta, tak sa zbavte zbytočného strachu a kochajte sa prírodnými krásami, majstrovstvom stavebníkov, autentickým životom ľudí v iných štátoch alebo pohľadom na jedinečný reliéf krajiny. Objednajte si first minute dovolenku vo výhodnej cene ešte dnes a zabezpečte si najlepšie termíny a hotely.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.