0

Náhradné diely ocení vaša peňaženka

Nepúšťate mobil z rúk? Čo ak jedného dňa predsa len spadne sám? Zlomok sekundy pokrivil tváre už mnohým. Mobil sa z ruky ľahko vykĺzne, keď sú vlhké, mastné, keď do nás niekto drgne alebo sa skrátka zamyslíme a stratíme nad vecou kontrolu. Teraz stojíte a hľadíte na kôpku šrotu na zemi. Kúpiť nový či využiť ponuku náhradných dielov na mobily?

B je správne! Náhradné diely sú cenovo výhodnejšie

Zatiaľ čo niekto má nový mobil rok čo rok, iný na svoju technickú hračku nedá dopustiť, kým celkom nevypovie službu. Pri správnej starostlivosti o mobil sa však ani toho nedočkáte, pretože údržbou mobilu prostredníctvom náhradných dielov jeho životnosť o pekných pár rokov predĺžite. Čo však v prípade, že s tým nemáte skúsenosti a po náhradných dieloch prvýkrát siahate, až keď sa na mobile niečo zničí? Zachovajte chladnú hlavu. Stačí zistiť, čo všetko na mobile potrebujete vymeniť, a potom už len pátrať po náhradných dieloch vhodných pre vašu značku a model telefónu. Nenechajte sa však oklamať lacnými napodobeninami dielov, pretože ich aplikáciou do telefónu by ste si koledovali o zníženú funkčnosť či neskôr úplné poškodenie zariadenia. Originálne či OEM náhradné diely schválené priamo výrobcom vášho mobilu sú tie správne pre vás. Verte nám, že vymeniť pár dielikov vyjde stále lacnejšie ako kupovať nové zariadenie.

V ponuke náhradných dielov na mobily sa nestratíte

Poškodený LCD displej, prasknutý zadný kryt telefónu, odpadnutý home button či prasknutá šošovka fotoaparátu? Možno sa po poriadnej nehode stretnete s týmto všetkým naraz. No hoci to najprv nevyzerá nádejne, skutočne mobilu postačí len menšia „plastika“. Len čo ho dáte do poriadku, myslite aj na kvalitné ochranné prostriedky, ako sú kryty, obaly, puzdrá či tvrdené sklá na mobily. Vo veľkej miere prispievajú k tomu, aby ste ponuku náhradných dielov využívali čo najmenej. Vybíja sa vám batéria akosi prirýchlo? Jednou cestou si zaobstarajte novú. A možno je chyba vo vašej nabíjačke. Aby všetko fungovalo, ako má, zverte opravu telefónu do rúk niekomu skúsenému. Možno sa vám zdá vymeniť čosi v mobile ako hračka, chce to však zručnosť a prax. Všetko podstatné príslušenstvo a náhradné diely aj pre vašu značku mobilu nájdete u dobrého predajcu mobilov a príslušenstva k nim.

 

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.