0

Nezanedbávajte okolie vašej firmy. Je to vaša vizitka

okolie firmyUž dávno neplatí, že dojem robí iba interiér firmy. Čoraz viac firiem si uvedomuje, že je nutné zapôsobiť na klienta alebo partnera ešte pred samotným stretnutím v kancelárii. Preto okolie svojich prevádzok skrášľujú a veľký dôraz kladú na údržbu zelene a úpravu trávnika.

V neposlednom rade je potrebné myslieť aj na fakt, že exteriér firmy vnímajú aj potencionálni klienti, ktorých môže pekne upravené okolie vašej firmy upútať.

Pekne udržiavaná zeleň vo vašom okolí nie je dôležitá len z estetického hľadiska. V dobe zvýšeného výskytu astmatických a alergických ochorení je potrebné myslieť aj na hľadisko zdravotné.

Mnohé trávy na jar a kvety od jari do jesene produkujú obrovské množstvo peľu, ktorý je zaťažkávacou skúškou pre dýchacie cesty nielen klientov a návštevníkov ale aj zamestnancov, ktorí v práci trávia 8 a viac hodín každý deň.

Zeleň v okolí vašej firmy je živý organizmus a preto je v prípade jej údržby podstatná jedna vec – pravidelnosť.

Je nutné opilovať stromy a kríky v pravidelných intervaloch, aby nedošlo k nežiadúcemu prerastaniu. Ďalšou nespornou výhodou je aj estetické prispôsobenie tvaru drevín, ktoré nedosiahnete, ak sa tejto činnosti budete venovať raz za pár rokov.

Pri trávniku je dôležité pravidelné kosenie, aby sa eliminovali náletové buriny, ktoré môžu trávnik znehodnotiť alebo úplne zadusiť. Častým zástrihom navyše docielite krásne hustý trávnatý koberec na ktorý budete hrdí.

Nemáte na to čas?

 

Čo je pravidelné, to si vyžaduje čas a trpezlivosť. Práve na takéto úlohy sa už niekoľko rokov špecializuje firma BemaluxCleaningCorp. s.r.o.. Tá okrem komplexnej starostlivosti o čistotu firemných priestorov vykonáva pravidelnú ( aj nepravidelnú, nárazovú ) údržbu zelene a kosenie trávnika. Má k tomu všetko potrebné – profesionálne vybavenie, skúsenosti a čas.

Ak nechcete byť „otrokom“ vlastnej zelene v okolí firmy, zverte to do rúk vyškolených pracovníkov, ktorí spravia svoju prácu profesionálne a bez rizika.

Nechajte si vypracovať cenovú ponuku na „zelenú údržbu“ na mieru. Venujte sa svojmu biznisu a oddychujte pohľadom na dokonalú zeleň vo vašom okolí.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.