0

Zoznámte sa. Nový slovenský e-shop sa špecializuje na módu pre moletky

SatypremoletkyObchod v centre mesta. Vchádzate do neho s nádejou a vychádzate s myšlienkami čo ďalej. Nákupné stredisko. Prvý butik. Druhý. S ubolenými nohami to vzdávate. Doma si sadnete za notebook a skúšate googliť. Avšak po vašich vysnívaných šatách ani stopy. Toto je scenár, ktorý určite pozná nejedna dáma radiaca sa veľkosťou oblečenia medzi moletky.

 

Krásne a vhodné šaty by jej pritom sekli nemenej ako iným ženám. A možno ešte viac. Niektoré kúsky vyzerajú na objemnejších dámach ešte lepšie. Veď napokon, ideál ženskej krásy je jednou z tých najviac subjektívnych vecí vôbec.

 

Problémom však je nájsť šaty pre plnoštíhle, ktoré sú veľkostne aj strihovo vhodné. A práve preto svetlo sveta uzrel internetový obchod Šatypremoletky.sk, kde nájdete krásne a jedinečné športové, elegantné, ale najmä spoločenské šaty pre moletky. V ponuke okrem nich nájdete aj blúzky a tuniky.

 

Tak čo, prejdete sa ponukou?

 

Tip: Ak si neviete rady, aké šaty sa k vám najväčšmi hodia, skúste najprv kalkulátor postavy. Práve typ postavy (rozoznávame päť základných tipov: trojuholník, prevrátený trojuholník, obdĺžnik, ovál, presýpacie hodiny) býva rozhodujúci. Na Šatypremoletky.sk môžete následne filtrovať produkty aj podľa typu postavy.

Reklamný článok

Foto: ilustračné, pixabay.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.