0

Zima a auto

auto v zimeZačínajúca zima všetkým motoristom iste pripomína to, že už je čas na prezutie zimných pneumatík. No nezabúdajte sa o svoje auto postarať aj v iných smeroch. Doprajte mu starostlivosť navyše a vaše auto vám to oplatí lepším výkonom, nižšou spotrebou či lepším vzhľadom.

Niečo praktické

Ak sa vám zdá, že máte slabší výkon auta alebo ste neprešli emisnou kontrolou, môže byť na vine DPF filter. Ide o filter pevných častíc, ktorý má výrazný vplyv na emisie i výkon auta. Ak vám už naozaj dobre nefunguje, treba ho vymeniť. No ak chcete ušetriť, môžete staviť na kvalitný servis DPF filtrov, ktorý vám váš starý filter vyčistí až na 98% pôvodného stavu.

K praktickým možnostiam ako vylepšiť svoje auto je aj montáž deflektorov okien. Ide o drobné vychytávky, ktoré vám umožnia lepšiu cirkuláciu vzduchu aj v nepriaznivom počasí či pri vyšších rýchlostiach. A navyše dobre zvolené deflektory dodajú vášmu autu aj unikátny a štýlový vzhľad.

Niečo štýlové

Pokiaľ si chcete vylepšiť auto po vzhľadovej stránke, tak si môžete kúpiť napríklad nové elektróny. Ak sa vám to však zdá ako príliš veľká investícia, tak spravte kompromis a zadovážte si štýlové puklice. Uvidíte, že takáto drobnosť vaše auto veľmi oživí.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.