0

Užite si dokonalý wellness na záhrade: Vírivke zima neprekáža, práve naopak!

Túžite sa po náročnom dni ponoriť do teplej vody a užívať si ničím nerušený oddych? Riešením je domáca vírivka, ktorej výhody oceníte nielen vy, ale aj vaši blízki!

Bublinky, príjemne teplá voda, súkromie a dokonalý relax. Presne to a ešte oveľa viac vám poskytne vírivá vaňa, ktorú nič nezastaví v tom, aby vám vyčarovala ideálnu pohodu, pri ktorej načerpáte nové sily, dodáte organizmu prílev energie a svalom doprajete oddych. A vôbec nevadí, že je vonku pod nulou! Vy si totiž vďaka vírivke užívate príjemné teplo. Idylka, čo poviete?

Hydromasáž na záhrade v decembri? Žiaden problém

No a čo, že je vonku treskúca zima. Vďaka domácej vírivke si môžete nechať premasírovať stuhnutú šiju, chrbát či inú časť tela, prípadne sa len tak zregenerovať vyčerpávajúcom dni v práci. Vírivka je tiež skvelým spôsobom, ako zatočiť s nepeknou pomarančovou pokožkou a ochabnutým telom. Práve hydromasáž totiž zlepšuje prúdenie krvi v tele, rozbíja tukové bunky a pomáha zlepšovať elasticitu pokožky. Mnohí si hydroterapiu vo vírivke doprajú hlavne zo zdravotného hľadiska – je známe, že zvyšuje obranyschopnosť organizmu a vplýva mimoriadne pozitívne aj na psychiku. Tiež podporuje vylučovanie toxínov z tela a blahodarne pôsobí na kardiovaskulárny systém. Ak chcete urobiť niečo pre seba, odbúrať stres a pritom sa cítiť fit, relax v domácej vírivej vani bude pre vás tým pravým orechovým.

Akú vírivku si vybrať?

Rozhodne by ste mali siahnuť po kvalitnom type od spoľahlivého dodávateľa, ostatné je už na vašom rozhodnutí. Či už stavíte na klasiku, guľatý, oválny, hranatý alebo rohový tvar, nezabudnite sledovať aj množstvo iných parametrov a rafinovaných prevedení. Na trhu existujú typy s rôznym počtom trysiek, osvetlením, doplnkovými vlastnosťami ponúkajúcimi napríklad aromaterapiu, chromoterapiu a mnoho iných vymožeností, ktoré z perličkového kúpeľa urobia nezabudnuteľné chvíle. Ak milujete vodu, kúpeľ a oddych, vírivá vaňa je určená presne pre vás. Na to, aby ste sa cítili oddýchnutí a plní elánu každý deň, vám totiž stačí len chvíľa vo vírivke.

 

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.