0

Strechy Blachotrapez majú kvalitný oceľový alebo PVC odkvapový systém vlastnej výroby

odkvapové žľabyKeď môže byť na mieru zhotovená strecha, prečo jej neprispôsobiť aj odkvapový systém? Ako rodič pozná vlastné dieťa, tak aj spoločnosť Blachotrapez pozná svoje plechové strechy a usilovala sa pre ne vytvoriť ten najoptimálnejší odkvapový systém, ktorý dnes poznáme pod názvom KROP.

 

Odkvapové žľaby s 20-ročnou zárukou

Každá strecha potrebuje kvalitný odkvapový systém, iba tak je schopná uniesť vyčíňanie akéhokoľvek počasia – či vonku prší, fúka bláznivý vietor alebo padá ľad či sneh. Odkvapový systém drží vždy tam, kde bol nainštalovaný, a nezľakne sa ani väčšej záťaže. Hoci je jeho montáž jednoduchá a rýchla, plní svoju funkciu dokonale. To ale nevylučuje ani dokonalý dizajn. Nik by si neprial nádhernú plechovú strechu znehodnotiť nemoderným odkvapovým systémom, ktorý zneváži jej bezchybný vzhľad. Kvalita a estetika idú pri navrhovaní odkvapových systémov ruka v ruke, a ešte viac poteší, ak sa to neodrazí na cene a je dostupná pre každého. Čo čakať i od obyčajného PVC odkvapového žľabu firmy Blachotrapez? Odolnosť voči UV žiareniu, šetrnosť k životnému prostrediu, dokonalú kompaktnosť a spoje, ktoré do seba presne zapadajú, a odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

 

KROP, odkvapové žľaby v preferovanom prevedení

Zaujali vás odkvapové žľaby KROP vytvorené firmou Blachotrapez? Potom vás poteší, že ich ľahko prispôsobíte svojej plechovej streche aj vďaka zaujímavej škále farebných odtieňov, vďaka čomu žľab alebo vynikne, alebo nenápadne zapadne do celého strešného systému. Prvky odkvapového systému sú zhotovené tak, aby jeho montáž uľahčili, no zároveň systém držali pevne pohromade. Tým docielite, že voda zo strechy nebude tiecť ani kvapkať kamkoľvek v okolí domu či na jeho steny, ale bude mať jasne stanovené „koľajnice“ na bezpečný odchod do pôdy či do kanála.

 

Samozrejme, okrem plastovej verzie odkvapového systému sa môžete rozhodnúť aj pre oceľový variant so 40-ročnou zárukou, ktorá v súčasnosti predstavuje najvyššiu možnú záruku na trhu. Štyri vrstvy ochranných náterov, odolnosť voči hrdzi či mechanickému poškodeniu a najmä univerzálnosť systému vás dostane. Či teda máte klasickú škridlovú, plechovú alebo oceľovú strechu, kvalitné odkvapové žľaby vás nikdy nesklamú. Pokiaľ ide o materiály, spoločnosť Blachotrapez si potrpí, aby boli jej výrobky vytvárané z tých najkvalitnejších materiálov pochádzajúcich z dielní renomovaných zahraničných výrobcov. Stavte na túto kvalitu aj vy a doprajte svojej streche elegantný a nesmierne funkčný módny doplnok.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.