0

Stravovacia karta počas pandémie ukázala svoje výhody naplno

Pandémia zasiahla prakticky každú oblasť spotrebiteľského správania. Zmenilo sa to, ako ľudia nakupujú, ako sa stravujú aj ako platia. Práve v tomto období prejavili nielen poskytovatelia služieb – obchody, reštaurácie, bistrá –, ale aj samotní spotrebitelia zvýšený záujem o bezhotovostnú platbu. Existuje však bezhotovostná alternatíva za stravné lístky?

Aká je bezhotovostná alternatíva stravných lístkov

Stravné lístky UpDéjeuner sú v dnešnej dobe takmer univerzálnym platidlom: spotrebitelia nimi uhradia svoj nákup, obed, večeru, raňajky v sieti viac ako 20-tisíc prevádzok. Od jedální cez reštaurácie a bistrá až po potraviny a obchodné reťazce. Pandémia však ukázala aj isté nevýhody tohto spôsobu platby – zákazník nedokáže zaplatiť bezhotovostne.

Spoločnosť Up Déjeuner však ponúka vo svojom produktovom portfóliu čoraz populárnejšiu alternatívu stravných lístkov: stravovaciu kartu. Tá funguje na podobnom princípe ako bankou vydaná platobná karta, používateľ však ňou platí za jedlo, potraviny a nealkoholické nápoje.

 Aké výhody prináša stravovacia karty používateľom

Karta UpDéjeuner je viac ako len alternatíva za stravné lístky, prináša funkcionality navyše. Používateľ tak už nemusí riešiť, či si musí k nákupu prihodiť žuvačky, aby využil hodnotu gastráču naplno – zo stravných lístkov sa totiž nevydáva. Stravovacou kartou je možné platiť už sumu od 1 centa a bez potreby zadávať PIN až do výšky 50 €. Po zadaní PIN kódu používateľ môže uhradiť platbu v akejkoľvek výške svojho zostatku na účte.

Samozrejmosťou je prístup používateľa do svojho osobného konta: tu si môže pozrieť zostatok na účte a tiež históriu všetkých transakcií. K používaniu karty UpDéjeuner sa pridávajú ďalšie výhody, ako napríklad fakt, že kredit na karte je chránený pred exekúciou, prípadne ďalšie výhody v klube Up.

 So stravovacou kartou zaplatia používatelia aj telefónom

Ďalšou zaujímavou funkcionalitou karty UpDéjeuner oproti stravným lístkom je možnosť platiť pomocou svojho telefónu. Používateľovi stačí stiahnuť si aplikáciu do svojho smartfónu, aktivovať ju a potom už len priložiť telefón k platobnému zariadeniu. Bezhotovostná platba nebola nikdy jednoduchšia. A čo technické obmedzenia? Používateľ týmto spôsobom zaplatí na každom mieste, kde akceptujú stravovacie karty UpDéjeuner, podmienkou však je vlastniť smartfón s NFC technológiou a Android

Máte záujem zistiť ďalšie výhody karty UpDéjeuner v porovnaní so stravnými lístkami? Navštívte stránku www.up-dejeuner.sk.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.