0

Prekvapte partnera, otca i dedka

Keď chceme, vieme byť veľmi originálni. Klasické dezerty, parfumy a fľaše vína nahrádzame výrobkami s venovaním a personalizovanými etiketami, ale v konečnom dôsledku sa naše dary za celé roky nikam neposunuli. Niekedy pritom stačí len vybrať niečo, čo nám frngne do nosa.

Nechajte sa zviesť Google reklamou

Zabudnite na otrepané darčekové koše, taštičky plné kozmetiky a dezerty s kávou. Niekoho prekvapiť znamená vymyslieť mu darček, aký od vás nečakal. Po radu nemusíte chodiť ďaleko. Postačí vám kamarát Google. Znamená to, že zadáte do vyhľadávača frázu tip na darček pre chlapa? Dalo by sa to aj touto cestou, ale oveľa menej času vám zaberie, ak jednoducho pri bežných činnostiach na internete budete mať oči otvorené, aj čo sa týka reklám. Niekedy nie sú na škodu. Čosi zaujímavé čítate, a zrazu vám tam vyskočí Google reklamaoriginálnymi pánskymi tričkami s potlačou. V tej chvíli je to pre vás ako svetlo na konci tunela. Toto je presne ten typ darčeka, ktorý by potešil vášho partnera či veselého dedka. Jedno okienko s reklamou vás zbaví premýšľania. Automaticky teda klikáte, a ste presmerovaní na parádnu stránku, o akej ste doteraz možno ani nepočuli. Zistíte, že tu by sa našlo veľa dobrých darčekov nielen pre pánov, ale aj tínedžerov, vaše priateľky či deti…

Kvalitný outdoorový nožík

Či chodí váš partner často na ryby, turistiku, alebo na poľovačky, ocení kvalitný nôž. Skladací alebo v puzdre, hlavná je jeho spoľahlivosť. Nie je nôž ako nôž. Survival nože vás o tom presvedčia. Ako z názvu vyplýva, boli vytvorené predovšetkým preto, aby vás dostali v teréne z každej šlamastiky, a tak čo je viac ako nôž, ktorý je zároveň kompasom, kresadlom alebo rovno píšťalkou? Každý správny chlap by mal vlastniť jeden kvalitný nôž, s ktorým si poradí v akejkoľvek situácii. Ak takto odprezentujete váš darček obdarovanému, zaiste mu stúpne sebavedomie a darom od vás sa nezaváha pochváliť pri pive s priateľmi.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.