0

Najpopulárnejšie hračky do záhrady: Tieto si vaše deti obľúbia

Zabavte vašich najmenších. Ak máte dvor alebo miesto na záhrade, vynikajúcim riešením je domáce ihrisko. Aké hračky majú deti najradšej?

Chcete vašim ratolestiam zadovážiť hračky do záhrady, ktoré ich potešia? Vyberajte ich v súlade s vekom dieťaťa, jeho záujmami a plochou, kam ich umiestnite.

Pieskovisko poteší malých tvorcov

Medzi hračkami do záhrady by nemalo chýbať pieskovisko. Hra s pieskom pomáha rozvíjať jemnú motoriku rúk, hmatové vnemy, pozornosť a vytrvalosť. Pri stavaní hradov a pečení pieskových koláčikov môžu deti rôznych vekových kategórií uplatniť svoju kreativitu a predstavivosť. Dokáže vaše dieťatko sedieť samo? Môžete ho bez obáv posadiť do pieskoviska a umožniť mu objavovať nové veci.

Pieskovisko z plastu má oblé hrany, je dizajnovo a farebne zaujímavé a vďaka nízkym okrajom doň dokážu vliezť aj tí najmenší bezpečne a bez akýchkoľvek problémov. Veľmi populárne je pieskovisko v tvare mušle, ktoré poslúži ako pieskovisko a bazénik zároveň. Po vyliatí vody získate bezpečný kryt, vďaka ktorému bude piesok vždy čistý, suchý a nedostupný pre zvieratá. Pre staršie deti je najlepšou voľbou drevené pieskovisko, ktoré si môžete vybrať v rôznych rozmeroch, s krytom a so sedačkami. Nezabudnite ani na farebné formičky, bagre, lopatky, sitká alebo pieskový mlyn. Iba s hračkami do piesku to bude na piesku tá správna zábava.

Detský domček na dokonalú schovávačku

Domček na hranie patrí medzi najobľúbenejšie hračky do záhrady, vďaka ktorému deti získajú vlastný priestor na hranie a rozvoj zručností. Fantázii sa predsa medze nekladú. Domčeky nájdete v plastovom i drevenom prevedení. Vyberte si domček s oknami, dverami, verandou a šmykľavkou a vytvorte deťom ich vlastný raj na hranie.

Aby si pri hre mohli aj oddýchnuť, stavte na detský stolík s lavičkami alebo stoličkami. Deti tak budú vonku môcť kresliť, modelovať alebo sa hrať s kamarátmi rôzne stolné hry.

Obľúbenou hračkou, ktorú deti zbožňujú, je aj šmykľavka. Vyberajte ju s ohľadom na vek dieťaťa, aby pri hre nedošlo k zraneniu. Na záhrade nesmie chýbať ani hojdačka. Umožnite deťom hojdanie a vybavte vaše domáce detské ihrisko bezpečnou hojdačkou. Najmenšie detičky potrebujú hojdačku s pohodlným sedadlom s operadlom, bezpečnostnými pásmi a ohradou, väčšie deti už túto bezpečnostnú výbavu nepotrebujú.

Detské ihrisko je zárukou skvelej zábavy

Detské ihriská do záhrady pozostávajú zvyčajne z drevenej alebo kovovej konštrukcie, ktorá je doplnená rôznymi hračkami. Obvykle nechýba šmykľavka, hojdačka, lezecká stena alebo rôzne laná na šplhanie. Čím komplikovanejšia a členitejšia zostava, tým väčšia je investícia, no detské ihrisko je zárukou toho, že vaše dieťa sa na záhrade dokonale vyšantí.

Hračky na záhradu podnecujú deti k pohybu a pobytu na čerstvom vzduchu. Rozmiestnite ich tak, aby ste dieťaťu vytvorili útulné a bezpečné miesto pre jeho hry. Najlepšie v tieni a na trávnatom povrchu, ktorý minimalizuje riziko zranenia. Hračkami do záhrady umožníte tým najmenším bezpečnú hru, pobyt na čerstvom vzduchu a prispejete k správnemu fyzickému a psychickému vývinu vašich detí.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.