0

Nábytok, ktorý sa postará o luxus

Môžete mať všetko, čo majú druhí, to vás však od nich nijako neodlíši. Pokiaľ hľadáte niečo naozaj špeciálne, čo o vašej osobnosti a životnom štýle veľa napovie a v iných vyvolá úžas, spoľahnite sa na svoj prvý dojem. Keď sa vám páči luxusný nábytok, jednoducho si ho zadovážte. Čo je luxusné, je nadčasové aj kvalitné.

Dizajnový nábytok pre náročných spotrebiteľov

Váš domov je vaše útočisko. Nech bol deň v práci akokoľvek náročný a vy sa vraciate zničení či znechutení, viete, že doma to z vás všetko opadne. Je to jednoducho vaša svätyňa. Všetko, čo vaša domácnosť zahŕňa, ste si vybrali, pretože sa vám to páčilo a pokladali ste to buď za účelné, alebo za estetické. Máte špeciálne požiadavky na kvalitu a dizajn nábytku či bytových textílií? Potom je najlepšie rozhodovať sa pre produkty od renomovaných výrobcov, ktorí používajú len kvalitné a pokrokové materiály. Veď aj interiérovom dizajne treba sledovať aktuálne trendy. Luxusný nábytok pre náročných nehľadajte len v obývacích miestnostiach či vstupných halách, čestné miesto má i v moderných kuchyniach, spálňach či dokonca v exteriéri – napríklad aj na vašej terase. Toto všetko sú miesta, kde trávime veľa času a relaxujeme. Relax v tomto prípade nemusí znamenať iba „odfukovanie“ na pohovke či čítanie kníh. Vezmite do ruky šálku obľbúbenej kávy alebo čaju, pohodlne sa oprite a vychutnajte si pohľad na vašu luxusnú obývaciu stenu či ostatný dizajnový nábytok. Nemáte ho predsa len na to, aby ste využili jeho úložný priestor alebo ním zaplnili prázdne kúty. Luxusný nábytok má aj inú funkciu, a to potešiť vaše oči nádhernými krivkami, precíznym spracovaním či vynikajúcou kvalitou dreva.

Na kvalitnej sedačke ako králi

Mýlite sa, luxusný nábytok nie je iba pre zbohatlíkov. I keď si naň možno budete musieť nasporiť, výsledok bude určite stáť za to. Ak napríklad ku kvalitnej pohovke doplníte luxusnú obývaciu stenu, od dokonalosti vás delí už iba krôčik. „Wow“ efekt vznikne totiž vzájomnou kombináciou všetkého, čo sa nachádza v miestnosti – dizajnový nábytok, farby stien, textílie. Ste fanúšikmi kobercov? Nemusíte zakryť vašu nádhernú podlahu, stačí, ak ju kobercom iba vyzdobíte. Umiestnite koberec pred sedačku alebo na miesto, kde chcete mať teplo pod nohami, a kochajte sa jeho vzormi a kvalitou. Moderná doba priateľsky víta štýlové koberce. Sú rôzneho charakteru, ak vás však stále láka pojem luxusný, určite sa rozhliadnite po tkaných kobercoch. Vyrábajú z vlny a vinylu a vašu obývačku, jedáleň, spálňu či pracovňu môžu doladiť prakticky ktoroukoľvek farbou či vzorom. Tkané koberce zo Švédska si už na trhu stihli vydobyť svoje pevné miesto a medzi spotrebiteľmi sú veľmi obľúbené, vďaka výborným vlastnostiam. Tkaný vinyl je totiž vodeodolný, antibakteriálny a prachotesný. Tepleno-izolačné vlastnosti zvyšujú komfort bývania,  kompaktný, štruktúrovaný povrch bez medzier umožňuje bezproblémovú údržbu. Ďalším benefitom sú veľmi dobré akustické vlastnosti. V prípade, že máte male deti, presvedčí vás isto protišmykový povrch, odolnosť voči oderu, vzniku škvŕn a stálofarebnosť.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.