0

Fibaro pre vašu spokojnosť

inteligentný vypínačČo nás v živote robí šťastnými? Niekedy ide o skutočné detaily – stačí úsmev toho druhého, jeho pomoc či len úspešný deň v práci, a môžeme povedať, že sa všetko deje, ako má. Rovnako tak oceníte aj pomocníka v domácnosti, ktorý sa ukrýva pod značkou Fibaro.

Fibaro. K vašim službám

Komfort má mnoho podôb. Od pohodlného oblečenia a obuvi, až po luxusné bývanie či autá. Ešte viac sa zatrbliece, pokiaľ nám odpadne i myslieť na niektoré bežné činnosti v domácnosti – napr. manipuláciu so žalúziami, vypínanie a zapínanie svetiel a spotrebičov, otváranie dverí alebo sledovanie spotreby energií. To sú veci, ktoré vedia moderné inteligentné spotrebiče súčasnosti urobiť miesto nás. Značka Fibaro je v tejto oblasti už ostrieľaným členom. Riadiaca jednotka, pripojenie na internet a inteligentné zariadenia, ktoré poslúchajú pokyny z riadiaceho centra, a výsledok je garantovaný – už nikdy viac nebudete musieť riešiť detaily alebo si zaťažovať hlavu zbytočnými obavami a domnienkami. Len čo sa vyskytne nečakaná situácia v domácnosti, riadiaca jednotka Fibaro vám dá echo. A v tie pokojnejšie dni si zasa užijete fakt, že základné činnosti zvládne vaša domácnosť aj sama. Len si ju treba dobre nastaviť.

S Fibarom je život jednoduchší

Sledovať trendy má svoje výhody, zvlášť ak sa snažíme v domácnosti čo najviac ušetriť alebo ju mať tak pod palcom, že sa nemusíme báť, ani keby sme boli na opačnej strane sveta. Značka Fibaro nás dokáže upokojiť v rôznych smeroch – disponuje senzormi, detektormi, snímačmi, inteligentnými vypínačmi či systémami, ktoré nám umožnia otvárať a zatvárať dvere, aj keď práve nie sme doma. Rovnako dôležité, ako ochrániť domácnosť pred neželanými hosťami, je mať pod palcom aj ovzdušie (zaznamenať úniky škodlivých plynov, dym a pod.) či napríklad teplotu v domácnosti. Inteligentná riadiaca jednotka Fibaro splní vaše želania do bodky, a to ani nemusíte vstať z pohodlnej sedačky. Jedno kliknutie v mobile a systém všetko vybaví – zapne hudbu, stlmí osvetlenie, zamkne dvere, stiahne rolety… A vám sa to okamžite zapáči.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.