0

Aké si vybrať doplnky do kúpeľne?

Pri zariaďovaní kúpeľne sa v prvom rade zameriavame na veľkosť a druh vane alebo sprchového kúta, počet umývadiel či výber správnej toalety. Ak však nie sú v kúpeľni žiadne doplnky, aj tá najmodernejšia miestnosť pôsobí prázdnym a neútulným dojmom.

Maličkosti a práve kúpeľňové doplnky dotvoria celkový štýl vašej kúpeľne. Zistite, ako vybrať tie najvhodnejšie.

 

Aby ste mali všetko po ruke

Asi každý túži po tom, aby sa nemusel v kúpeľni zbytočne namáhať a naťahovať pre rôzne veci. Vďaka poličkám v kúpeľni môžete mať ľahko a rýchlo po ruke čokoľvek, čo každý deň potrebujete. Vyberte si zo štýlových plastových alebo nerezových poličiek a ak si nechcete nechať vŕtať do obkladov, závesné poličky sú skvelým riešením.

Aj mydlo má svoje miesto

Nie každé mydlo má pekný štýlový obal, za ktorý sa nebudete hanbiť. Zaobstarajte si na umývadlo držiak na mydlo, ktorý ho elegantne skryje a pôsobí čisto. Navyše je to ekologické riešenie, pretože nemusíte pravidelne kupovať ďalšie mydlá v plastových obaloch. V dnešnej dobe môžete nakupovať v bezobalových obchodoch, kde si načapujete toľko mydla, koľko potrebujete a doplníte ho do držiaka.

Držiaky, vešiaky a iní pomocníci

Zaveľte koniec téglikom a starým vyradeným hrnčekom z kuchyne. Aj zubná pasta a kefky si zaslúžia dôstojné miesto. Nevzhľadné nádobky vyriešite praktickým držiakom na zubné kefky a pastu alebo dizajnovým pohárikom.

Aj o  mokré uteráky sa treba starať, aby nezatuchli a nesplesniveli. Aby ste predišli takejto situácii, nezabudnite si kúpiť držiaky a vešiaky na uteráky. V ideálnom prípade je samozrejme najlepšie zavesiť ich na kúpeľňový radiátor.

Nezabudnite ani na toaletu

Aj toaletu môžete dotvoriť k svojmu obrazu, a to prostredníctvom takmer nutných doplnkov. Určite sa nezaobídete bez kefy na WC a dobrého držiaka na toaletný papier, ktorý by mal byť umiestnený prakticky po ruke.

Hurá na nákupy

Prišli ste práve na to, že niektorá z vyššie spomínaných vecí vám chýba a naozaj ju potrebujete? Slovenský e-shop Sanitino.sk má širokú ponuku doplnkov do kúpeľne, stačí si len prelistovať ich sortiment na webe. Nezabudnite, že aj malé detaily spôsobia veľké zmeny vo vašom kúpeľňovom kráľovstve.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.