0

Získajte zvodný pohľad za pár sekúnd

Nenarodili ste sa s dlhými a hustými mihalnicami? Dekoratívna kozmetika dokáže vyriešiť akýkoľvek problém. Tak ako si lepíme umelé nechty, nemáme problém ani s aplikovaním umelých mihalníc. Ak natrafíte na ten správny typ, budete neprehliadnuteľná, kdekoľvek sa objavíte.

Nalepte si na oči očarujúci vejár

Hoci v drogériách natrafíme na neskutočné množstvo špirál na oči a rozmanité tvarovacie klieštiky, niektoré ženy majú problém nájsť značku, ktorá by im nedráždila oči alebo nespôsobovala iné nepríjemnosti. Reč môže byť napríklad o trúsení farby po celej tvári, rozmazávaní farby, jej náročnom odličovaní, prípadne nepeknej štruktúre mihalníc. Mihalnice môže nesprávne zvolený produkt zlepiť alebo zafarbiť nerovnomerne, výsledkom čoho je nielen odstrašujúci dojem, ale takisto zdĺhavá úprava očí. Nepríjemné sú aj okamihy, keď vám špirála na oči náhodou vypadne z ruky a zašpiní vám oblečenie alebo koberec. Túžite po modernej vizáži, ktorú zvládnete aj sama v priebehu pár minút? Naučte sa trocha podvádzať. Nik si nemusí všimnúť, že si mihalnice lepíte. Ak si nájdete správny typ, dĺžku či hustotu, budete pôsobiť prirodzene aj s umelými mihalnicami. Už dávno ich nevídať len v salónoch krásy, stávajú sa bežnou súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy, ktorá chce zaujať už na prvý pohľad.

Kedy využiť umelé mihalnice

Keď dostanete chuť na zmenu imidžu, nemusíte hneď utekať kaderníčke po nový strih či farbu vlasov. Zmeňte tvar svojich mihalníc! Nalepte si ich do práce, keď idete na párty, svadbu alebo inú spoločenskú udalosť, a zvýraznite krásu svojich očí. Niekedy stačí upútať pozornosť iba na oči, ktoré sú zrkadlom našej duše. Žiaden divoký mejkap, len pohľad cez nadýchané chĺpky mihalníc, a úspech je zaručený. Umelé mihalnice sa bežne využívajú aj na fotenie. Pokiaľ robíte umelecké snímky, nebojte sa extravagancie a siahnite po rozmanitých typoch. Napríklad aj tých farebných. Môžete si zvoliť mihalnice husté alebo dlhé a k dispozícii máte rôzne typy – tie, ktoré sa lepia v trsoch, alebo v celosti. Všetko závisí od toho, ktorý typ sa vám lepšie nanáša na očné viečko alebo lepšie pristane vašej osobnosti. Ak nájdete kvalitné mihalnice, nebudete pôsobiť gýčovo a ani riešiť to, že by sa vám každú chvíľu odlepovali. Nazbierajte odvahu a vyskúšajte nový trik, ako prirodzene zvýrazniť svoju krásu.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.