0

Xiaomi Mi Band 5: v čom sa líši oproti predchádzajúcim modelom?

xiaomi mibandSvet, v ktorom žijeme, nám ponúka rôzne možnosti, ako si svoj život môžeme zjednodušiť a ešte viac spríjemniť. Každý rok vyjde na trh iná novinka. My tak máme možnosť porovnávať a zdokonaľovať sa v schopnostiach a technických zručnostiach. Jednou z novinek je aj fitnes náramok Xiaomi Mi Band 5. Na čo slúži a aké su jeho výhody a nevýhody?

Čím sa líši Mi Band 5 od predchádzajúcich modelov?

Azda najväčší rozdiel oproti modelu Xiaomi Mi Band 4 C spočíva v tom, že uhlopriečka displeja Xiaomi Mi Band 5 je väčšia, takže na nej perfektne vynikne nový, vylepšený ciferník. Poznať presný čas je predsa veľmi dôležité a veľakrát to rozhodne. Kto nemešká, pôsobí zodpovedným dojmom. Xiaomi Mi Band 5 ponúka seriózny doplnok vo forme fitness náramku, ktorý má všestranné využitie.

Vďaka novej technológii je displej počas nepoužívania stále čierny, a teda ináč povedané – nebudete stále „svietiť“. Obrazovka je sýto čierna a vytvára neuveriteľný kontrast v spojení s ciframi na nej. Ocenia to najmä tí, ktorí nemajú radi okraje a lišty. Na prednej strane sa teda nerušene vyníma iba čas a údaje, ktoré sú potrebné pre vaše spokojné fungovanie.

Displej na Xiaomi Mi Band 5 má oproti predchádzajúcim modelom Mi Band 4 žiarivejšie a sýtejšie farby a súbežne s tým aj vyššie rozlíšenie. Fitness náramok je preto vynikajúcim spoločníkom do každého počasia i prostredia.

Fitnes náramok si nastavíte podľa svojho vkusu

Veľkou výhodou Xiaomi Mi Band 5 je, že si svoj displej môžete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Nepáči sa vám napríklad štýl, akým je zobrazený čas? Pokojne si to zmeňte a stiahnite z aplikácie. Môžete mať ciferník, aký len chcete. Jednoduchý, ale aj vrcholne elegantný. Ak oceníte hodnoty srdcového tepu viac ako počítadlo krokov, nie je nič jednoduchšie, ako zmeniť nastavenie. Fitness náramok je tu preto, aby vám poslúžil a naplnil všetky vaše očakávania.

Xiaomi Mi Band 5 znamená viac aktivít

Jeho funkčná výbava pre vás znamená až 11 rôznych športových aktivít. Počíta spálené kalórie, čo ocenia najmä tí, ktorí chcú zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu. Fitness náramok sa dá napojiť aj na telefón. Odteraz budete vedieť, kto vás zháňa aj vtedy, keď práve nebudete mať pri sebe svoj smartfón. Ďalšia výborná funkcia je napríklad meranie hodnoty stresu či dokonca kvality spánku. Náramok presne zaznamená REM fázu a upovedomí vás na to. Nevýhodou môže byť azda iba to, že keď sa s fitness náramkom až príliš zžijete, bez neho sa budete cítiť ako nahí.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.