0

Vianoce podľa vašej chuti? S filmami i športom, jednoducho DIGI

satelitna-tv-digislovakia.skAké by to boli Vianoce a posledné sviatočné dni v roku bez dobrých programov v televízii. K rodinnej pohode neodmysliteľne totiž patria filmy, rozprávky, ale i komédie, teda to, čo sa komu „ráči“. A tak možno v tomto čase zvažujete, či sa vám oplatí poobzerať sa po ponukách poskytovateľov satelitného signálu. Ako divák máte možnosťvyužiť vianočné kampane, ktoré k sviatkom jednoducho patria a navyše, ešte čo-to ušetríte. Jedným z horúcich favoritov na kvalitné programy za rozumnú cenu je satelitná TV Nová DIGI, ktorá spustila pred pár dňami vianočnú kampaň, ktorá potrvá až do konca marca budúceho roka.

Filmové Vianoce vám spríjemnia dni

Ako prezrádza Marcel Šatek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia, zákazníci satelitnej televízie Novej DIGI majú k dispozícii 65 programov v rámci balíkov Štandard, alebo 90 programov v ponuke Maxi. „Ak sa zaviažete na 24 mesiacov na odber balíka EXTRA HBO, tri mesiace môžete využívať túto ponuku zdarma. Podobne je to aj s balíkom EXTRA ŠPORT HD. Navyše, sprístupnili sme služby pri viazanosti bez aktivačných a inštalačných poplatkov.“ V pohodlí domova sa tak „satelitom“ prenesiete do sveta vzrušenia, zábavy, smiechu, smútku, dojatia či napätia. S najväčším a najúspešnejším kanálom na svete si vychutnáte v rámci balíka EXTRA HBO najväčšie tituly filmového plátna, kasové trháky, televízne seriály a dokumentárne programy zo sveta filmu bez reklám na TV kanáloch HBO HD, HBO 2 a HBO Comedy. Samozrejme, v tej najvyššej kvalite obrazu a zvuku.

satelit-digislovakia.skŠportové kanály na dosah. Kedykoľvek chcete

Ak ste naopak fanúšikom športu a Vianoce si bez neho neviete ani predstaviť, nezúfajte. S balíkom EXTRA ŠPORT HD budete mať po ruke kvalitné prenosy z domácej či zahraničnej športovej scény i bohatú ponuku zaujímavých športových duelov. Novinkou a prekvapením zároveň v tomto období je podľa slov generálneho riaditeľa spustenie nového produktu mobilnej televízie DIGI GO. Programy po novom môžete „mobilne“  sledovať v rôznych úrovniach kvality, v závislosti od kvality internetového pripojenia. „Mobilná televízia je náš darček pre fanúšikov športu. Do smartfónov a tabletov prinášame štyri športové programy DIGI Sport, ktoré si môžete pozrieť kdekoľvek a kedykoľvek, kde budete mať prístup k internetu.“

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.