0

Uvažujete o motorke?

motorkaK teplému počasiu neodmysliteľne patria aj motorky na cestách. Ak aj vy patríte k milovníkom týchto strojov, no ešte ste sa neodhodlali na ich kúpu, tak určite neváhajte. Výlety na motorke vám prinesú do života kopu nových a nevšedných zážitkov. Už len samotnú cestu si užijete úplne iným spôsobom ako z auta. K samotnej motorke však budete potrebovať ešte poriadnu výbavu, aby ste jazdili štýlovo ale hlavne bezpečne.

 

Oblečenie

Pri nákupe motorkárskeho oblečenia určite nešetrite. V prípade nejakej kolízie vám totiž môže aj kvalitné oblečenie zachrániť život alebo zmierniť dopad incidentu na vaše zdravie. Je len na vás či siahnete po kombinéze alebo po praktickejšej bunde Furygan, ktorú skombinujete s nohavicami.

 

Nezabudnite na prilbu

K motorke samozrejme patrí aj kvalitná prilba bez ktorej na motorku ani radšej nesadajte. V tejto oblasti sa naozaj neoplatí „machrovať“, pretože je to veľmi nebezpečné. Vyberajte teda poctivo a siahnite po overenej kvalite.

 

Buďte štýloví

V neposlednom rade myslite aj na nejaké doplnky, ktoré môžu byť praktické alebo čisto dekoračné. Potrebovať budete určite nejaký štýlový ruksak a štýlovo sa hodiacu kvalitnú peňaženku, pretože aj tá vás bude reprezentovať.

Pokiaľ ide o čisto dekoračné záležitosti, je len na vás aký štýl si vyberiete. Niekto preferuje šatku na hlave alebo tetovanie na rukách. Ak však nechcete byť poznačení tetovaním do konca svojho života, možno vám dobre poslúžia i pekné kožené náramky.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.