0

Muži, ženy a ich kríza stredného veku

kríza stredného vekuKaždé obdobie ľudského života je niečím charakteristické, a zároveň krásne. Kým v tých mladších rokoch sa naša osobnosť len formuje a hľadáme seba samých, obdobie stredného veku je pre väčšinu z nás čas, keď si plníme svoje najtajnejšie sny a máme potrebu dohnať všetko, čo sme v mladosti nestihli. Kým ženy si toto obdobie života dokážu naozaj vychutnať, muži fungujú trochu inak. Ich potreba stále si niečo dokazovať má však veľa podôb.

Vek, v ktorom všetko smieš

Skvelé rodinné zázemie, vybudovaná a stabilná kariéra a potomstvo, ktoré už dávno nepotrebuje naše ochranné krídla – to sú typické znaky najkrajšieho obdobia ľudského života. Poskytuje nám množstvo možností, ako s ním naložiť. Ženy si doprajú relaxačné a omladzovacie kúry a dokážu svoje telo aj dušu rozmaznávať na množstvo spôsobov. Aj muži si chcú ešte užiť ten slastný pocit mladistvého vzhľadu a „sexappealu“ čias, keď im patril celý svet. V honbe za úspechom sa nezdráhajú siahnuť po tabletkách na erekciu a vďaka viagre sa utvrdzujú v tom, že na to stále majú. Jedinou možnou nevýhodou týchto Viagra tabletiek na erekciu však môže byť fakt, že si muž začne svoju dominanciu dokonalého milenca dokazovať v cudzej posteli.

Sexi rifle v strednom veku? Imidž je dôležitý!

Dobre vyzerať v každom veku je odrazovým mostíkom nielen k úspechom v pracovnom, ale aj súkromnom živote. Dámy vedia, že s pribúdajúcimi rôčkami sa neoplatí experimentovať s módnymi kúskami násťročných. Svoju eleganciu dokážu prejaviť naplno v každom veku a každej postave tak, aby si zachovali svoju úroveň, a napriek tomu vyzerali sviežo a mladistvo. Čo však platí u žien, nemusí zaručene platiť aj u mužov. Prešedivelý vzhľad zrelého muža sa dokonale hodí k imidžu ostrieľaného drsňáka vo vyšúchaných rifliach či koženej bunde. Avšak ani elegantný oblek či iné formálne oblečenie mu nijako neuberie na mladistvom a sviežom výzore.

Je celkom jedno, čo si chceme s pribúdajúcimi rokmi dokazovať a ako sa budeme prezentovať. Dôležité je len to, ako sa cítime a čo všetko dokážeme z každého obdobia života vyťažiť.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.