0

Koláče bez stresu a práce? Sladkosti pre hostí vyrábajú pre domácnosti, kaviarne, svadby i firemné oslavy

Svadby, narodeniny, firemné rauty, oslavy alebo len chuť na sladké. Ak sa blíži akýkoľvek z týchto momentov, na internetový obchod s koláčmi, tortami a ďalšími dezertmi Sladkosti pre hostí sa môžete spoľahnúť. Tak, aby ste na príslovie „bez práce nie sú koláče“ mohli slastne zabudnúť. Vy si objednáte, v Sladkostiach pripravia a oslavu či svadbu si užijete bez zbytočných starostí. A ešte lahodne sladko. Ako fungujú Sladkosti pre hostí?

 

Internetový obchod s dezertmi od výmyslu sveta

Sladkosti pre hostí majú výrobu v Žiline, pobočky však nájdete po celom západnom Slovensku: v Bratislave, v Nitre, v Trenčíne a v Trnave. Vždy čerstvé, vždy z originálnych surovín a vždy trpezlivo pripravené. Tak, ako by veterníky, punčové rezy či čokoládovú tortu pripravovala vaša babička.

 

„Objednať si cez náš e-shop – podľa slov našich zákazníkov – je jednoduché, plynulé a nesmierne intuitívne. Vy si objednáte, vyberiete si kedy a kde si objednávku prevezmete, my vám tortu či dezert pripravíme, a vy si môžete užívať koláče bez práce. Doslova,“ približuje fungovanie internetového obchodu Sladkosti pre hostí jeho manažérka Zuzana.

 

Čo sú najväčšie hity v Sladkostiach pre hostí?

Ponuka internetového obchodu so dezertmi od výmyslu sveta je nesmierne pestrá. Radi by ste vyskúšali balíček veterníkov? V Sladkostiach pre hostí nechýbajú. Rovnako ani cheesecaky, makrónky, tradičné koláče, tartaletky, krémové či svadobné torty a nájdete tu i slané pečivo v zastúpení oškvarkových pagáčov.

 

Čo sú však najväčšie hity zo Sladkostí pre hostí? „Tešíme sa z toho, ako sa nám neustále darí posúvať kvalitu, a tak aj obľubu balíčkov tradičných koláčov, ktoré sú obrovským hitom najmä počas Vianoc a Veľkej noci. Medzi tortami zas kraľuje čokoládovo-malinová torta s nádherným dizajnom,“ vypočítava manažérka Sladkostí pre hostí.

 

Ako si objednať

Ako priznáva Zuzana, do e-shopu Sladkosti pre hostí investovali mnoho času, know-how aj finančných prostriedkov. Dodáva však, že: „Podľa spätnej väzby spokojných zákazníkov, ktorí si nevedia vynachváliť prehľadnosť a jednoduchosť objednávok, vieme, že sme urobili správny krok.“

 

Prepracovaný internetový obchod Sladkosti pre hostí vám ukáže, na aký termín si môžete nechať doručiť čerstvú tortu, koláče, dezerty alebo slané pečivo. Vy si vyberiete pobočku zo zoznamu – Žilina, Nitra, Trenčín, Trnava či Bratislava –, ktorú si tu v určenom čase a termíne vyzdvihnete.

 

Samostatnou kategóriou objednávkového systému sú kaviarne, do ktorých Sladkosti pre hostí tiež dodávajú koláče. Po individuálnej dohode dokáže internetový obchod s dezertmi doručiť objednávku priamo do prevádzky.

 

Chcete sa dozvedieť viac alebo máte chuť presvedčiť sa, či čokoládovo-malinová torta chutí tak dobre, ako vyzerá? Objednajte si na www.sladkostiprehosti.sk

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.