0

Čo všetko sa dá v dnešnej dobe vyriešiť online?

Tak sme si zvykli na online nakupovanie, že zvyknúť si na ďalšie bonusy modernej doby nie je vôbec ťažké. Dnes nie je problém si online zaregistrovať vozidlo, založiť firmu ani komunikovať s orgánmi štátnej správy.

Zverte svoje starosti do rúk iným

Byrokraciu nájdeme všade. Na množstvo papierov a potvrdení sme si už zvykli, avšak vieme si predstaviť, že by sme svoj vzácny čas využili aj nejako inak. Sú situácie, keď si na vybavovanie potrebujeme vyčleniť aj celý deň, pretože beháme od úradu k úradu alebo si jednoducho musíme vystáť dlhý rad v čakárni. Naozaj musíme? Neexistujú ľudia, ktorí by tieto nemilé povinnosti vybavili miesto nás, tak ako napríklad pri vybavovaní STK? Budete prekvapení, ale ani za nimi nebudete musieť fyzicky prísť. Celkom vám postačí dobré pripojenie na internet.

Moderné advokátske kancelárie sa starajú o maximálny komfort svojich klientov. Môžete sa na ne spoľahnúť v mnohých oblastiach, či si chcete založiť firmu, alebo ju zrušiť, či potrebujete zapísať nehnuteľnosť do katastra bez toho, aby ste tam osobne zašli. Všetko sa rieši online, iba na základe vášho elektronického podpisu. Získate kvalitný servis a cenné odborné informácie, vďaka čomu všetko vyriešite k plnej spokojnosti a bez zbytočného stresu.

Všetko vybavíme online

Nebolo by príjemné, ak by sa niekto postaral o celý proces predaja našej nehnuteľnosti, jej zápisu do katastra, či o záležitosti spojené so založením alebo úpravou údajov s. r. o.? Advokátske kancelárie vám môžu asistovať aj pri rušení spoločnosti či poskytnúť zoznam firiem na predaj, ktoré čakajú na svoju druhú šancu. Advokátska kancelária vám pomôže pri zápise do Zoznamu hospodárskych subjektov, čím získate status kvalifikovaného dodávateľa. Kto to už raz riešil, vie, že ide o zdĺhavý a byrokratický proces s množstvom príloh potrebných k zápisu. Zverením tejto povinnosti do rúk advokátskej kancelárie získate viac času pre seba a ešte aj ušetríte na poplatkoch spojených s vybavovaním zápisu. Podobne spokojní budete aj v prípade, že máte záujem o registráciu svojej ochrannej známky, slovenskej, európskej alebo medzinárodnej bez rozdielu. Advokátske kancelárie majú na podobné činnosti oprávnenie a môžete sa s nimi dohodnúť telefonicky, mailom alebo i osobne. Ako to vyhovuje vám.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.