0

Podnikanie v oblasti prevádzkovania online kasín u nás sa značne rozrástlo

online kasínoTrh s online kasínami na Slovensku sa tohto roku mimoriadne zmenil. Štát udelil do dnešného dňa licenciu na prevádzkovanie internetového kasína 13 súkromným firmám.Doterajší monopol štátnej spoločnosti Tipos bol novým zákonom zrušený, čo prinieslo do pokladnice našej krajiny desiatky miliónov eur, získaných na zaplatených licenciách.

Za licencie uhradili peniaze spoločnosti ako Niké, Fortuna SK, Tipsport SK, DOXXbet, Synot Tip, Slov-Matic, Program, VIX, CBG, Ariola, Slovak Games, Perix a Olympic Casino Slovakia. Aktuálny zoznam udelených licencií nájdete na stránke urhh.sk.

Už dnes viaceré spoločnosti využili svoje licencie a spustili kvalitné kasína na internete. Nové virtuálne herne ponúkajú všetkým novým hráčomza registráciu štedré bonusy, ktoré vedia naštartovať ich hráčsku kariéru. Prevádzkovatelia kasín si tiež niekoľkokrát do mesiaca pripravujú bonusové akcie na pravidelnej, alebo nepravidelnej báze.

No a vyplatilo sa už ľuďom hrať v nových online herniach? Niektorým určite áno. Spoločnosti zverejnili niekoľko rekordných výhier. Mimoriadny úspech zaznamenal napríklad klient v DOXXbete, kde vyhral na hracích strojoch viac ako 50-tisíc eur.

Každý začínal s desiatimi

Pre tých, ktorí nesledovali situáciu okolo nového zákona o hazardných hrách, bola jednou z prvých lastovičiek označujúcich príchod online kasín spoločnosť DOXXbet. Tá ešte v decembri 2019 spustila vo svojej virtuálnej herni niekoľko automatov zdarma. Na začiatku tohto roka začali známe stávkové spoločnosti otvárať svoje virtuálne kasína už aj s povolením hrať s reálnymi peniazmi. Funkcia bezplatného hrania však všade zostala.

V prvotnej ponuke každej spoločnosti, ktorá po 15. januári spustila online kasíno (Tipsport, Fortuna, SYNOT TIP, DOXXbet) bolo len desať hier.Toto číslo sa však v priebehu roka navyšovalo a dnes už môžeme vidieť jeho dvoj alebo trojnásobok. Napríklad virtuálne kasíno Tipsportu ponúka 46 hier, čo je po štátnej herni Tipos druhé najväčšie množstvo na Slovensku.O tom, že sa kasínová sekcia stávkovým spoločnostiam vypláca, svedčí aj miera propagácie a množstvo špeciálnych akcií.

Zahraniční aj domáci dodávatelia

Herná ponuka nových slovenských kasín sa môže výrazne podobať, keďže všade sa využívajú produkty približne rovnakých dodávateľov. Medzinárodná firma Playtech mala v online herniach na začiatku najväčšie zastúpenie. Teraz ju dopĺňajú Synot Games, Easit, Apollo Games či Kajot Games, ktorých hry naposledy rozšírili ponuku niektorých online kasín.

Vývojári hier mysleli aj na nováčikov, pre ktorých je vždy dostupný buď návod, alebo sú pokyny viditeľné priamo v hre. Takto sa môžete v hre len pre zábavu za pochodu naučiť pravidlá rulety, ktorú ponúkajú všetky kasína, ako sme vás vyššie informovali,následne si vytvoriť účet v internetovom kasíne a hneď aj roztočiť koleso o reálne peniaze. Podobne to funguje aj pri blackjacku a samozrejme v automatoch.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.