0

Veľkonočná súťaž o cukrovinky HARIBO

Goldbaer_xsMilí čitatelia, imagazin.sk si pre vás opäť pripravil sladkú súťaž v spolupráci so spoločnosťou HARIBO. A keďže sa nám blíži jar a Veľká noc, táto súťaž bude mať presne takýto nádych.

Príroda sa nám už pomaly začína prebúdzať, čo nám naznačuje, že dlhá a chladná zima je už viac menej za nami. Stromy sa o chvíľu opäť zazelenajú, vtáčiky opäť vyspevujú a čoskoro pribudnú aj nové mláďatká. Toto obdobie sa však spája aj so sviatkami Veľkej noci. Už čoskoro to v slovenských domácnostiach bude rozvoniavať údeným mäskom a rôznymi sladkými špecialitami. Všade budú krásne ozdobené vajíčka a iné dekorácie.

Spoločnosť HARIBO prináša pre toto slávnostné obdobie špeciálne edície cukríkov s motívmi Veľkej noci a jari, ktoré potešia každého šibača či polievača. Zlaté zajačiky HARIBO Goldhäschen sú jedným z takýchto výrobkov, ktoré sú nielen roztomilé, ale aj veľmi chutné. Klasickú chuť Zlatých HARIBO medvedíkov totiž milujú všetci. Typické vajíčka vám HARIBO prináša v podob279_Goldhaschen_100ge HARIBO Dragee Eier. Ide o pestrofarebné cukrové vajíčka plnené želatínou v rôznych ovocných príchutiach. Ak preferujete čokoládu, tak stavte na Bunte Knusper-Eier, vajíčka s lahodnou náplňou z mliečnej čokolády. Šibačov však iste potešia kvietky HARIBO Flower Power, ktoré pripomínajú rozkvitnutú prírodu.

Zapojte sa do našej veľkonočnej súťaže so spoločnosťou HARIBO o skvelé balíčky cukroviniek HARIBO s malým prekvapením až pre 5 z vás. Pošlite nám odpoveď na našu súťažnú otázku a ste v hre.

 

Súťažná otázka:

Ako sa volá populárny nemecký herec a komik,  ktorý sa stal novou reklamnou tvárou spoločnosti HARIBO?
a) Til Schweiger

b) Michael Bully Herbig

c) Thomas Gottschalk

S hľadaním správnej odpovede vám pomôže www.haribo.com

Súťaž trvá od 13.3.2015 do 2.4.2015

Súťaž ukončená

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.