0

V posteli to musí frčať

Neraz sa vzťahy rozpadajú iba preto, že si dva nesadnú v posteli. No kým jedni to stopnú hneď na začiatku vzťahu, iní sa trápia celé roky, až je výsledkom rozpadnuté manželstvo. Tu však už trpia aj deti. Základom je rozhovor a snaha problém vyriešiť.

Predčasná ejakulácia nech vás už nestraší

Výčitky, plač, vo vzduchu nevypovedané slová… Aké kruté vedia byť rozchody ľudí, ktorí nevedia nájsť v posteli harmóniu. Ak k tomu pripočítame sebeckosť či neschopnosť sebavyjadrenia, výsledkom ani nemôže byť nič iné ako rozchod. Pre nezhody v posteli sa však nerozpadávajú vzťahy len mladým párom, ale často aj dvojiciam, pri ktorých by sme to nikdy nečakali. Predčasná ejakulácia a žena márne čakajúca na potešenie, ktoré jej právom patrí, to je realita známa mnohým. No nie je nič horšie, ako keď sa muž uspokojí, a ženu nechá v túžobnom očakávaní… Vyskytuje sa predčasná ejakulácia aj vo vašom vzťahu? Potom máte na výber z dvoch riešení – alebo na to pôjdete medikamentózne a nájdete prostriedok na odstránenie predčasnej ejakulácie, alebo sa s problémom zmierite, a to tak, že si vytvoríte dohodu. Fifty-fifty. Ty potešíš mňa, ja teba. Vzťahy, kde je spokojný vždy len jeden, nikdy fungovať nebudú.

Keď je na vine erekcia

Idete s partnerom na to, lenže jeho inštrument nereaguje na žiadne podnety? On sa cíti trápne, vy sa cítite neschopne či možno nepríťažlivo. Nehádžte vinu na nikoho z vás. Muž za problémy s erekciou nemôže, dajú sa však riešiť. Ak mu to nenapadne samému, buďte vy hlásateľom dobrej noviny. Nebude prvý ani posledný muž na svete, ktorého trápi zlá erekcia. Ak sa hanbí sám zakúpiť liečivo na odstránenie problémov s erekciou, chopte sa príležitosti sama. Keď sa vzťah valí do záhuby, treba spraviť všetko preto, aby sa v ňom obnovilo to, čo bolo medzi vami krásne. Puto, ktoré vás spája, by bolo na škodu preťať len pre posteľné nezhody. Nech je vaše radostné spojenie výsledkom symbiózy vašich duší.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.