0

Súťaž o kozmetické balíčky Dove Men+Care

Dove_men_SG_HydrationDnešný muž sa nemusí starať už len o svoju rodinu a jej blaho, ale musí si dávať pozor aj na to, ako vyzerá a musí sa o seba primerane starať. Zdravie a vzhľad sú v dnešnej dobe totiž veľmi dôležité. A práve z tohto dôvodu sme pre čitateľov internetového magazínu imagazin.sk pripravili zaujímavú súťaž v spolupráci so spoločnosťou Unilever. Traja z vás v tejto súťaži získajú balíček kvalitnej pánskej kozmetiky značky Dove Men+Care.

Bežný muž nemá veľa času nazvyš, a preto je dôležité, aby kozmetická starostlivosť o pleť a telo nebola zdĺhavá, ale naopak čo najjednoduchšia. Kozmetika Dove Men+Care je preto ideálnym pomocníkom každého moderného muža. Sprchový gél zabezpečí zdravú a čistú pokožku a antiperspirant sa postará o príjemnú vôňu. Takúto starostlivosť hravo zvládne aj ten najvyťaženejší podnikateľ. Hoci sa vám to nemusí zdať, milí páni, ale naozaj stačí tak málo a vy budete vyzerať a cítiť sa lepšie.

Dove_men_SG_SensitiveAktuálne spoločnosť Unilever na trh prináša dve novinky z radu kozmetiky Dove Men+Care. Ide o dva nové sprchovacie gély pre maximálnu ochranu a dostatočnú hydratáciu mužskej pokožky. Prvým produktom je Dove Men+Care Hydration Balance, ktorý vďaka technológii Micromoisture zabezpečí pokožke prirodzenú hydratáciu. Svieža mužná vôňa tohto gélu je navyše veľmi príjemná. Druhou novinkou je Dove Men+Care Sensitive Shield, ktorý má podobné účinky, ale jemnejšiu vôňu a je určený hlavne pre mužov s citlivou pokožkou, pretože má hypoalergénne zloženie.

V našej súťaž majú traja z vás možnosť vyhrať kozmetický balíček Dove Men+Care obsahujúci dva nové sprchovacie gély a jeden antiperspirant. Neváhajte preto a zapojte sa do našej súťaže. Pošlite nám do redakcie správnu odpoveď a možno práve na vás sa usmeje šťastie.

Súťažná otázka: V akých veľkostiach balenia sa predávajú sprchovacie gély Dove Men+Care?

Súťaž trvá od 27.4.2015 do 11.5.2015

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Stanislav K.

Lucia Z.

Mária S.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.