0

Pripravte sa, dovolenka na Seychelách bude luxusným zážitkom

Obľúbená turistická destinácia neláka len malebným prostredím, ako stvoreným pre fotografie zo svadobnej cesty. Ktokoľvek si môže dopriať pohľad na Indický oceán, romantické skalné útesy a vychutnať si exkluzívne hotelové služby.

Raj pre golfistov a potápačov

Ocitnúť sa na Seychelách a iba ležať s nohami namočenými v mori by bol hriech. Počasie je tu ideálne nielen na kúpanie, ale aj na spoznávanie turisticky atraktívnych miest. Môžete sa tu denne oddať pešej turistike a potom zakotviť na niektorej z pláží. Každá z nich vám poskytne očarujúce výhľady a dostatok súkromia. Na Seychelách sa vo vás môže zrodiť vášeň ku golfu alebo rybolovu, alebo sa zúčastníte na viacdňovom kurze potápania a budete pod vodnou hladinou pozorovať bohatý podmorský svet. Na najväčšom ostrove Mahé nájdete až 65 pláží. Na ich preskúmanie vám nebude stačiť len jedna dovolenka. Ostrov La Digue s vysokými žulovými útesmi je považovaný za najfotogenickejší seychelský ostrov. Ak vysadnete na kajaky, spojíte príjemné s užitočným. Nielen si skvele zašportujete, ale si môžete spraviť aj malú prehliadku krajiny a pozrieť si pôsobivé miesta a pláže, na ktoré by ste to pešo mali ďaleko. Unikátna nedotknutá príroda, pralesy a množstvo prírodných rezervácií a chránených území vás presvedčí o tom, že sa vám na tento výlet oplatilo ísť.

Kráľovské ubytovanie na Seychelách

Či sa na Seychelách ocitáte na romantickej dovolenke, alebo ste sa rozhodli navštíviť ich so svojou rozrastajúcou sa rodinou, či cestujete single, bude o vás dobre postarané. Plážový rezort Four Seasons sa rozprestiera nad tyrkysovými vodami zátoky a neraz tu stretnete aj svetoznáme celebrity. Hotel obsahuje prepychové vily aj privátne rezidencie. Patrí k nemu nádherná pláž, ukrytá pred okolitým svetom za útesom a skalami. Savoy Resort and Spa na ostrove Mahé sa zasa pýši najväčším počtom hotelových bazénov. Je tu fitness centrum, wellness centrum, centrum vodných športov i detský klub. Denne si tu zacvičíte jogu aj zahráte tenis. Plážový rezort Constance Ephelia vlastní privátnu lagúnu. Poskytne vám luxusné služby a výhľady na nezaplatenie. Táto dokonalá harmónia s prírodou si vás ukolíše ako matka svoje dieťa a vy počas svojej dovolenky zabudnete na všetko zlé a stres zahodíte za hlavu. Príroda je mocná liečiteľka a na Seychelách sa v tom utvrdíte aj sami.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.