0

Náhradné diely na mobily nie sú nákladné

náhradné dielyNiekto za desať rokov vystrieda desať mobilov, iný radšej desiatku náhradných dielov. Keď si tieto dva druhy spotrebiteľov porovnáme, jednoznačne viac ušetrí ten, kto drobné nedostatky mobilu lieči náhradnými dielmi.

Trikrát hurá náhradným dielom

Nejeden majiteľ smartfónu si už zatancoval rituálny oslavný tanec po tom, čo zistil, že ho oprava mobilu vyšla oveľa menej ako kúpa nového zariadenia. Ale veď my sa na nich vôbec nesmejeme, máme totiž predstavu, koľko taký nový mobil môže stáť. Kto ho nedostane výhodne k paušálu, musí si ho kúpiť, a to niekedy nielen za dvestovku, ale často aj za vyše šesťstoviek a viac. Pri týchto číslach človeka aj zamrazí, zvlášť ak si predstavíme naše výplaty a bežné výdavky počas mesiaca. Pocit tepla, ktorý zažívame v okamihoch pádov našich telefónov, pri zvukoch praskania displejov či chrapčania reproduktorov, zďaleka nie je príjemný a nehreje pri srdci. Kto ale vie, že lacnejšia alternatíva, ako prísť k funkčnému mobilu, je jeho oprava pomocou náhradných dielov, môže len myknúť plecami. Stávajú sa aj horšie veci.

Náhradné diely kvalitu mobilov neohrozia

To naozaj nie, avšak len v prípade, že si vyberiete správne. Na internete sa totiž dá zohnať všeličo a za lacno, ale nemusí to byť schválené priamo od výrobcu vášho zariadenia. S najväčšou pravdepodobnosťou inak nakúpite len mačku vo vreci, a nie kvalitný originálny náhradný diel na mobil. A tak sa stane, že po čase niektoré funkcie telefónu začnú žiť svojím vlastným životom a nebudete si to vedieť vysvetliť. To sa vám však s originálnymi náhradnými dielmi na mobily nikdy nestane. Sú stopercentne funkčné a životnosť vášho zariadenia neohrozia. Pár odborných ťahov, a mobil opäť frčí ako nový. Ušetríte peniaze aj starosti navyše. Primeraná starostlivosť o mobil sa ale vždy vyplatí, preto ho nenoste v nohaviciach, nechytajte mokrými rukami ani nenechávajte v blízkosti detí. Kvalitné doplnky ako obaly a puzdrá na mobily len zredukujú nutnosť siahnuť po náhradných dieloch.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.