0

Myslite pri zariaďovaní interiéru na všetko

moderný interiérZariaďovať nový dom je v podstate veľká zábava, no ide aj o veľmi náročnú úlohu. Na jednej strane musíte myslieť na finančný rozpočet a na druhej strane máte svoje vysnívané predstavy. Zvyčajne tieto 2 veci spolu nekorešpondujú, a preto treba robiť kompromisy. Aj tak sa však dá dosiahnuť štýlová domácnosť, ktorá sa vám bude v konečnom dôsledku páčiť.

 

Steny, podlahy, dvere

Základom každého interiéru je samozrejme farba stien, prípadne tapety na stenách. Vyberajte ich dôsledne, pretože ide o veľké plochy, ktoré tvoria veľkú časť konečného dojmu. K stenám následne musíte zvoliť vhodnú podlahovú krytinu, či už farebne, ale aj materiálovo. Sortiment je naozaj široký, a tak vyberajte dôkladne. Veľkú časť interiéru tvoria samozrejme i dvere, ktoré môžu byť výrazné alebo naopak môžete zvoliť nenápadné dvere, ktoré jemne doplnia zvyšok interiéru. Nezabúdajte však na to, že napríklad na kotolňu musíte dať kvalitné protipožiarne dvere.

 

Nábytok a doplnky

Ďalšou dôležitou súčasťou interiéru je samozrejme nábytok. Vyberajte si kvalitný a pohodlný nábytok, ideálne nadčasový, ktorý vám bude robiť radosť dlhé roky. Nezabúdajte ani na štýlové a funkčné svietidlá a kde tu môžete zavesiť aj zaujímavý obraz, ktorý dodá domu ten správny šmrnc.

Ak vyberáte naozaj všetko zariadenie na novo, určite sa vybláznite v kuchyni. Na výber totiž máte neuveriteľné množstvo kuchynských vychytávok a štýlového riadu. Nemusíte ho všetok ani schovávať v skrinkách. Ak si napríklad kúpite štýlové hrnčeky s originálnou potlačou, vystavte si ich v blízkosti kávovaru, bude to pôsobiť štýlovo a zároveň to bude aj veľmi praktické.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.