0

Máte pocit, že je vo vašom dome negatívna energia?

domovPoznáte to – z ničoho nič sa z harmonickej rodiny stane „talianska“. Hádky sú na dennom poriadku a prestáva sa vám dariť ako v pracovnej, tak i vo finančnej oblasti. V neposlednom rade si to „odskáču“ aj vzťahy medzi členmi domácnosti. Čím to je?

 

Aby domov pomáhal a nie škodil

Možno je chyba vo vašej domácnosti. Vášmu domovu chýbajú harmonické prvky, ktoré sú zodpovedné za správny tok energií a ich rovnomerné vyváženie. Nie je reč o fengšuej, ale o bežnej terapii pomocou farieb, vôní alebo liečivých kameňov. Ak máte pocit, že po príchode domov sa na vás doslova valia všetky steny a cítite sa unavení, dokonca chorľaviete, tak je správny čas konať.

Čo sa očakáva od harmonického domova?

Harmonický domov musí mať stabilitu. Mala by v ňom sídliť istota, dostatok financií, pevné zdravie všetkých členov domácnosti a zároveň kvalita predmetov, ktoré nás obklopujú. Nachádzame v ňom spoľahnutie, dôveru i odviazanie vo forme partnerskej erotiky. Navzájom sa tolerujeme, pomáhame si, komunikujeme spolu a veľa sa smejeme. V zdravom domove sa nám príjemne vzdeláva i oddychuje. Sídli v ňom poriadok a zbytočné predmety tu nenachádzajú svoje uplatnenie.

Prvky, ktoré to opravia

Nepokoj v domácnosti ako aj zdravotné problémy napomáha zažehnať červená farba. Doplnky tejto farby pôsobia podvedome na človeka a nenápadne liečia. Výborné sú aj éterické oleje s vôňou cédrového dreva a klinčeka. Neklape vám to v spálni? Potom doplnky oranžovej farby sú ideálnym riešením. Liečivé kamene ako kalcit a karneol a vôňa santalového dreva zmiešaná s vôňou ylangylang budú pre vás prírodnými afrodiziakmi.

Častú bolesť hlavy a žlčníka zaženie žltá farba a vôňa myrhy. Hádky medzi členmi domácnosti dopomôžu urovnať tóny ružovej a zelenej farby. Obrazy stromov a sošky anjelov, k tomu vôňa ruží – sú návodom, ako sa zbaviť týchto nepríjemností. Ruženín a jadeit sú liečivé kamene, ktoré uzmierujú ľudí. Majú vaše deti rečové chyby? Doprajte svojmu domovu viac modrej farby. Výborný kameň je tyrkys a vonná tyčinka s arómou šalvie. Jazmínový olej a zlatá farba odstraňujú lenivosť a apatiu k životu. Za duchovnú zrelosť domácnosti zodpovedá siedma čakra. Doplnky bielej a fialovej farby a krištáľové predmety priestor zharmonizujú a prečistia.

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.