0

Hviezda interiérových dverí stále jasne svieti

interiérové dvereV poslednom čase prajú módne trendy veľkým otvoreným priestorom bez dverí, stien či iných deliacich prvkov. Iste to má svoje výhody, ak chceme zdieľať spolu s rodinou všetok svoj čas, bez ohľadu na to, či varíme v kuchyni alebo len pozeráme televíziu či večeriame. Ale čo v prípade, ak potrebujeme trochu súkromia aj v iných častiach domu, ako je spálňa či kúpeľňa? Je interiér s miestnosťami oddelenými klasickými dverami menej moderný?

Interiérové dvere sú stále IN

Otvorený priestor v byte nemusí vyhovovať každému. A aj keď možno pôsobí vzdušnejšie a priestrannejšie ako oddelené miestnosti, môže sa stať, že časom v ňom budeme pociťovať nedostatok súkromia. A tu sa dostávajú k slovu naše staré dobré interiérové dvere. A aj keď slovo „staré“ by sme tu nemali chápať tak celkom doslovne. Súčasný trh totiž ponúka taký pestrý sortiment interiérových dverí, že si na svoje príde každá generácia či aj ten najnáročnejší zákazník. A ak by sme mali predsa pochybnosti z uzavretých miestností, doprajme si veľké presklené dvere, ktoré nechajú prúdiť slnečné svetlo a opticky náš priestor zväčšia a zjednotia. Alebo si môžeme zvoliť variant dvojkrídlových posuvných dverí a dopriať si tak otvorený koncept v spoločnosti všetkých členov rodiny a súkromie vo chvíľach oddychu.

Podľa čoho vyberať interiérové dvere?

Výber tých správnych dverí môže byť niekedy pomerne stresujúca záležitosť. Musia predsa ladiť s celkovým dizajnom nášho bytu či domu a hlavne by s ním mali ladiť aj po rokoch, keď už bude náš interiér dýchať celkom iným štýlom. Takže výber vhodného odtieňa je rovnako dôležitý ako výber materiálu či celkového prevedenia dverí. Našťastie súčasný trh ponúka nespočetné množstvo typov, materiálov a farebných prevedení. Najideálnejším riešením pre tých, ktorí si s výberom nevedia poradiť sami, je nájsť si skúseného obchodníka. V Lupacentre pri Trnave zákazníkom poradia s výberom, ale sa môžeme v ich interiérovom štúdiu ajinšpirovať ich ponukou.

A ak by sa stalo, že nás nič z ponuky neosloví, stále je tu možnosť navrhnúť si svoj vlastný dizajn a nechať si dvere urobiť na mieru.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.