0

Auto vašich snov

autoNie každému sa podarí  kúpiť si auto o akom sníval. Veď zvyčajne snívame naozaj o veľmi drahých a výkonných autách, ktoré sme videli napríklad niekde vo filme. Ak aj vy patríte k tým, čo si svoje vysnívané auto nemôžu dovoliť, nezúfajte. Aj z vášho aktuálneho auta sa dá urobiť úžasné auto, ktoré vám budú mnohí závidieť.

Tuning

Stavte jednoducho na vylepšenie svojho auta. Bude vás to síce niečo stáť, ale pravdepodobne to bude menej ako vaše vysnívané auto. Navyše takto môžete do svojho auta investovať postupne, čo je lepšie ako naraz minúť obrovské množstvo peňazí a zadĺžiť sa. Na začiatok vám odporúčame kvalitný Chiptuning, ktorý zoptimalizuje parametre a softvér riadiacej jednotky motora. Môžete tak zvýšiť výkon svojho auta a zároveň znížiť spotrebu až o 15%, a to už za to stojí.

Na zvýšenie výkonu vášho auta vám pomôže aj dobrý Intercooler, ktorý má za úlohu ochladiť stlačený vzduch z turbodúchadla, vďaka čomu bude lepšie prebiehať proces spaľovania  a zvýši sa výkon motoru.

Udržujte auto v tip top stave

Samozrejmé je starať sa o auto aj bežne. Čiže udržiavať ho vo veľmi dobrom stave, aby vás nikdy nesklamalo. Ak sa v tom vyznáte, menšiu údržbu a opravy zvládnete aj sami. Stačí vám kvalitné náradie ako napríklad rôzne kľúče, skrutkovače či kobaltové závitníky. Zložitejšie záležitosti však vždy nechajte na skúseného automechanika.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.