0

Aké autorohože, taký pán

autokoberceĽudí nehodnotíme len podľa správania, ale aj podľa výzoru. A rovnako je to aj s našimi autami – darmo jazdia skvelo, keď pohľad na ne či samotná jazda v nich nás odrádza. V špinavom interiéri vozidla to nikdy nebude pekne voňať, nehovoriac o tom, čo si o majiteľovi neuprataného auta pomyslíme… Ako vyzerajú rohože vo vašom vozidle?

Rohože v aute pravidelne meníme

Je úplne prirodzené kupovať si každú sezónu vhodné oblečenie a obuv, preto by sme nemali zanedbať ani doplnky v našom vozidle. Ak sa po rokoch zničili autokoberce alebo rohože v aute, je nutné sa popozerať po nových, s ktorými to bude v interiéri vozidla ďalšie roky vyzerať k svetu. Základom je obzerať sa po autokobercoch alebo rohožiach vhodných do nášho typu vozidla. Princíp je podobný ako pri nákupe pneumatík či ochranných prvkov na telefón – skvelo môže fungovať iba niečo, čo bolo vytvorené na mieru. A tak je to aj s rohožami do auta. Čo treba chrániť pred špinou a prachom, bude pokryté, a to bez toho, aby gumená rohož niekde zavadzala. Rozdiel medzi autokobercami a rohožami je iba v spôsobe ich údržby – kým koberčeky treba oprať alebo vytepovať, rohože z gumy stačí vypláchnuť prúdom vody. Nepokazte druhým dojem z vášho auta, aj udržiavaný interiér veľa napovie o vašej osobnosti.

Ako predĺžiť vozidlu roky šarmu vďaka autorohožiam

Ešte sa nestalo, že by nejaká vec vydržala slúžiť dlho a v bezchybnom stave bez nášho pričinenia. Na tvár si nanášame krémy proti vráskam, techniku v domácnosti pravidelne čistíme (sporáky, kávovary, práčky, kanvice, filtre…), naše autá umývame zvonka i zvnútra a rok čo rok ich pravidelne servisujeme. Nepodceňujme teda ani podlahy vo vozidle, práve tie sú spolu so sedadlami vystavené najväčšej záťaži a znečisteniu. Zastavme sa aj pri úložnom priestore auta – kufor denne zaťažujeme prepravovanými vecami. Vyzbrojte ho odolnou a nesmierne praktickou vaničkou do kufra. Obyčajné rohože do auta, koberčeky či vaničky do kufra dokážu vylepšiť imidž vášho auta a postarajú sa o to, aby pôvodné podlahy v interiéri vyzerali čo najdlhšie ako nové. Dobre udržiavané auto nikdy nie je problém aj dobre predať.

Reklamný článok

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.