0

Ako postupovať pri výstavbe rodinného domu, aby vám starosti neprerástli cez hlavu?

Snívate o vlastnom rodinnom dome, no ste v oblasti stavebníctva úplný laik? Nevadí, stavte na odbornosť druhých. Stavba domu bude pre vás radosťou.

Čo vás čaká a neminie?

Najprv bude potrebné sa zbaviť starých neželaných objektov na danom pozemku. Takisto padne otázka, čo so stavebným odpadom? Budete potrebovať aj techniku na zabezpečenie výkopových a zemných prác. Príprava a samotná stavba domu si vyžaduje aj istú skúsenosť. No a keď sa to všetko už úspešne bude chýliť k záveru, ešte ostáva starosť s dokončovacími prácami a úpravou okolia.

Ak si na to všetko sami netrúfate, ideálnym riešením je technická podpora a odborné  konzultácia v oblasti realizácie projektu rodinných domov pod vedením skúseného stavebného dozoru.

Stavebný dozor – nechajte to na odborníkov

Možno ste si sprvoti mysleli, že si postavíte dom svojpomocne, všetko si sami zmanažujete. Potom ste však prišli na to, že aj stavebný dozor je dôležitý. Na koho sa obrátiť? Kto vám toto vie na Slovensku zabezpečiť?

Napríklad stavebná spoločnosť BMB s.r.o. s dlhoročnou praxou v oblasti stavebného priemyslu je vaším riešením. Vezme si na svoje plecia kontrolu dodržiavania podmienok stavebného povolenia, kvality dodávok a prác, vyrieši technické otázky s dodávateľmi a poskytne vám i cenné poradenstvo v oblasti . 

Stavajte ako profesionál vďaka bohatým personálnym a technických zdrojom,  spolupráci s overenými partnermi a dodávateľmi.

 

Rodinné domy na kľúč – dajte svojmu snu reálnu podobu

Máte už načrtnutý vlastný projekt rodinného domu, ale sami sa nejako neviete pohnúť ďalej? Potom je práve pre vás jedno riešenie. Rodinné domy na kľúč. Preneste väčšinu požiadaviek na odborníkov. Spoločnosť BMB s.r.o. realizuje projekt rodinných domov v požadovanom rozsahu, čase, kvalite a za dodržania dohodnutého rozpočtu.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.