0

Tantra vám môže zachrániť vzťah

tantraPojem „tantra“ je veľmi široký a aj keď znie trochu spirituálne až ezotericky, v prvom rade si treba uvedomiť, že tantra má schopnosť spájať ľudí, meniť vzťahy a vytvárať dokonalý súlad a harmóniu i v bežnom živote.

 

Nielen pre milencov

Spoznávať tantru a jej pôsobenie na náš život, dni a vzťahy je nekonečná cesta poznania. Kýmkoľvek ste a akékoľvek hodnoty v živote uznávate, neustále máte príležitosť, nechať sa vtiahnuť do sveta fantázie, energií, bádania, ale aj obrovského vzrušenia, ktoré je jej najvyšším levelom, avšak nie úplnou nutnosťou. Nazvime to iba čerešničkou na torte. Pre tantru sa môže rozhodnúť každý, bez ohľadu na pohlavie, vek, vierovyznanie alebo štátnu príslušnosť. Je pre všetkých, pretože je to dar vesmíru pre nás.

 

Vesmírna energia, ktorá nás nakopne do života

Prelieči boliestky – máme na mysli tie psychické. Denno  denne súperíme sami so sebou, s ostatnými navôkol, pasujeme sa so životom, s problémami, trpíme vyčerpaním, stresom, nedostatkom. Tento nedostatok nemusí súvisieť iba s materiálnymi sférami. Veľakrát sa cítime prázdni preto, lebo naše srdce je vyprahnuté a nedostáva také impulzy, aké potrebuje. Reč je samozrejme o citoch, láske. Práve tantra je cesta, ktorá vám môže pomôcť zachrániť upadajúci vzťah a s partnerom k sebe opäť nájdete radosť zo vzájomnej blízkosti.

 

Kurzy tantry

Na kurzy tantry sa prihláste, ak máte záujem oživiť svoj partnerský alebo manželský život. Prekvapí vás najmä to, že aj vy sami oplývate „výnimočnými“ schopnosťami, ktoré sú ľuďom koniec-koncov úplne prirodzené, iba sme ich prestali využívať. Máme v sebe dar, ktorý nám umožňuje doslova sa vteliť do tela druhej osoby a pri úplnej otvorenosti a dôvere partnera dokážeme cítiť presne to, čo on. Skúsení lektori vás postupne naučia, ako treba pracovať s vlastnou energiou, myšlienkami, vnemami, ale aj dotykmi. Fyzické dotyky častokrát nie sú vôbec ani nutné. Ak to robíte správne a prijímateľ zachytí „signál“, bude pociťovať po celom tele zimomriavky, prívaly tepla, mravčenie, tlaky v hlave, pulzovanie, otáčanie svojich čakier a ich čistenie a uzdravovanie.

Budete doslova ako vymenení. Je iba na vás, aký záver si zvolíte. Veľa dvojíc potvrdilo, že tantra im zachránila vzťah pred rozpadom. Otvorila im oči a nové rozhľady. Naučila ich spoznať toho druhého ešte viac do hĺbky a vychutnávať si jeho blízkosť a pôsobenie.

FOTO: depositphotos.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.