0

Radi praktizujete sex na verejných priestranstvách? Je to trestné

Pre niekoho je to spôsob, ako svoj sexuálny život ešte viac spestriť, pre iného možno vrchol pohoršenia. Za sex na verejnosti sa ráta akékoľvek miesto v exteriéri, mimo svojho obydlia.

 

Buď vyviaznete s pokutou alebo s podmienkou

Exhibicionizmus na verejnosti sa zaraďuje medzi trestný čin výtržníctva. Ak vás prichytí tri a viac osôb, tak máte skutočne problém. Nemyslite si, že keď sa skryjete do vášho auta, tak nie je nič vidieť ani počuť. Len málo stačí na verejné pohoršenie a ešte menej vás delí od pokuty. Pri takomto dobrodružstve musíte byť prezieraví, opatrní a voliť naozaj nenápadné a ľudoprázdne miesta, aby ste si to spolu naozaj bez strachu dokázali užiť.

 

Prečo je to také vzrušujúce?

Je to tak trochu úchylka. Pocit, že nás môže ktokoľvek prichytiť pri takýchto intímnych chvíľach je práve to, čo títo odvážlivci hľadajú. Milovanie sa v akomsi strese a „rýchlovky“, však skutočne majú čosi do seba. Je to úplne iná forma tzv. korenia vzťahu. Zabudnite na hádky, toto je lepšie.

 

Ako byť nenápadný

Keď si chcete vychutnať pocit milovania trochu dlhšie a nie v permanentnom obzeraní sa vôkol seba, existuje na podiv veľa možností. Môžete vyskúšať napríklad bazén, prírodné jazerá, polia, lúky, lesy, ale aj kino, kabínky v obchodoch či toalety v reštauráciách. Aj cestovanie s autobusom vie byť poriadne zaujímavé, keď sa viete dobre maskovať a tváriť sa, že nič…

Sex v aute je fajn, avšak dokáže byť riadne nepohodlný, pokiaľ si nevytvoríte minimálne vzadu dostatok priestoru. Ideálne je vozidlo odparkovať niekam za mesto a vo večerných hodinách. Tak sa postaráte nielen o romantiku, vzrušenie, ale sa aj vyhnete nepríjemnostiam so zákonom. Blíži sa leto, a preto týchto pár rád môžete využiť možno aj ako malú inšpiráciu na dlhé teplé dni. Okoreňte si svoj sexuálny život, no nezabúdajte, že všetko v rámci normy a maximálnej slušnosti.

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.