0

Chcete nezáväzný vzťah? Naučte sa byť diskrétny!

nezavazny-vztah

Prežívate obdobie, kedy viazať sa na niekoho neprichádza do úvahy. Nemáte záujem o ľúbostné sms opísané z internetu a darčeky v tvare srdca. V dnešnej dobe je úplne bežné, že ľudia vyhľadávajú nezáväzné vzťahy, ak žijú príliš plytkým alebo uponáhľaným životom. Tento článok je určený skôr pánom, pretože prvoradé pravidlo, ktoré treba dodržiavať, je byť diskrétny… Nie je určený tým, ktorí podvádzajú svojho partnera či partnerku. Tí sú v tomto smere väčšinou expertmi.

Aj v mileneckom vzťahu sú pravidlá

Nielen udržanie stability klasického vzťahu medzi mužom a ženou je náročné. Stroskotať môže veľmi ľahko aj vzťah čisto milenecký. Stanovené základné pravidlá by sa mali dodržiavať. Jedna aj druhá strana by mali tento vzťah brať rovnako. Ako, to už je na nich. No ak sa to zmení u niektorého z nich, nastáva problém. Citlivou záležitosťou je dodržanie diskrétnosti. Bolo spomenuté, že sa to týka najmä pánov. Prečo? Pretože len veľmi málo žien sa chváli takýmto vzťahom, povedia o ňom maximálne svojej spriaznenej duši. Kamarátky chcú počuť všetky detaily prvého rande, prvého bozku, prvého kvetu od toho vyvoleného. Ale žena v mileneckom vzťahu sa takýmito vecami nezaoberá, nemá ich, možno ich ani nechce. Žiadny prvý bozk, žiadna romantika. Má len svoje potreby a trocha zmeny iba osvieži jej život. Rozprávať kamarátkam o tom, ako si niekoho dala na raňajky v priemernom hoteli a rovno odtiaľ šla do práce, to je akurát vhodná téma pre klebety a ohováranie.

„Dvakrát meraj, raz strihaj“… čo komu povieš

Tak, páni, vyberte si. Buď budete mať stabilný a vyrovnaný milenecký vzťah so ženou, s ktorou sa cítite dobre, alebo sa budete s každým sexom chváliť kamarátom a budete musieť baliť jednu lacnú opitú barovú nulu za druhou. Predstavte si situáciu: prežijete skvelú noc s peknou kolegyňou, potom ďalšiu a ďalšiu. Nič od vás nechce, nevyžaduje si lupene ruží na posteli ani sviečky v tvare srdca. Ste spokojný, lebo práve toto momentálne potrebujete. A zrazu vám prestane volať, nemá na vás čas. Dôvody môžu byť samozrejme rôzne, ale zamyslite sa, či nie je príčina vo vás. Nedozvedela sa, že o vás vie už aj upratovačka kancelárií, kde pracujete? Pointou je, že ak chcete s nejakou naozaj dobrou ženskou prežívať milenecký pomer, ktorý stojí za to, nemali by ste sa tým chváliť pri pive, nech je akokoľvek pekná alebo šikovná. Aby bolo jasné, má sa na mysli nezáväzný vzťah dvoch dospelých slobodných zrelých ľudí. Je to citlivá záležitosť, najmä pre ženy, takže ak sa vám podarilo získať takúto osobu – čo je mimochodom na naše pomery naozaj úlovok – nepokazte to svojou potrebou leštiť si ego prikrášlenými historkami. Prajem vám nech vám vaše vzťahy, akékoľvek, fungujú, a nech si včas zahryznete do jazyka pri ďalšom drinku s kolegami.

 Foto: FreeDigitalPhotos.net

Zanechajte komentár