0

Koronavírus transformuje naše vedomie

koronavírusExistuje už mnoho teórií, kde, ako a prečo vznikol koronavírus. Dodnes nám nikto so stopercentnou istotou nepovie, či sa zrodil sám alebo ho skratka na nás „vysypali z lietadla“. V hanbe sú politici a najvyšší mocní, ktorí prichádzajú so stále novými, rozdielnymi odpoveďami a sami nevedia, ako je potrebné ďalej postupovať.

 

Apokalypsa je tu

Náboženské knihy sa teda nemýlili. Koniec sveta, ale v tomto prípade naozaj iba v prenesenom význame – skutočne nastáva. Predstavme si to ako koniec súčasného sveta a života, pretože nastáva nový začiatok a ako bolo povedané – ostanú len tí povolaní. Píše sa aj, že uvidíme Boha. Ako bude vyzerať? Treba sa ho báť? Boh sú naši blízki, naša príroda, planéta a všetci ľudia a živé tvory na nej. Je to celý vesmír. Boh je všetko. Situácia okolo koronavírusu nás prinútila spomaliť a zastaviť sa. Konečne začíname vnímať život. Život – teda raj. Vidíme Boha.

Tvrdenia sú rôzne

Jedni hovoria, že sa šíri vzduchom a kvapôčkovou infekciou, druhí zas, že je to zvláštny plyn, ktorý má trvácnosť iba pár mesiacov a potom sa rozplynie a zmizne. Napriek tomu nosíme rúška a dodržiavame všetky bezpečnostné opatrenia. V opačnom prípade by sme museli poriadne hlboko siahnuť do vrecka…

Vírus, ktorý vyhľadáva určitý gén

Kto ho teda vytvoril? Koronavírus je na planéte Zem už niekoľko rokov, ale začal sa prejavovať až teraz. Všimnite si, ako neustále mení svoje vlastnosti, pôsobenie a dĺžku prejavovania sa. V každej krajine sa chová ináč. Bolo zistené, že tento „vírus“ , značne cudzopasí na našej genetike. Vyhľadáva iba konkrétnych ľudí s konkrétnou DNA. Veľmi zaujímavé. Preto už nie je jednoznačné, že napáda iba starších ľudí. Pozrite sa napríklad do U.S.A., kde je veľmi veľa infikovaných tridsiatnikov a mladších ľudí. Predpokladá sa, že napáda hlavne slabšie povahy a netýka sa to iba fyzického zdravia. Údajne tento vírus má schopnosť vyťahovať z ľudí informácie a tým sa neustále transformuje.

Do kedy tu s nami bude? Zrejme dovtedy, kým nezmeníme spôsob myslenia a života. Veľa zdravia!

FOTO: pexels.com

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.