0

S deťmi v aute? Bez strachu vďaka rohožiam!

Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému auto, automobil, automobilový priemyselDetská posádka vie dať vozidlu poriadne zabrať. Zablatené topánočky, odevy plné piesku, tajné suveníry z prechádzok kde-tu vo vreckách, ale aj sladké úplatky na cestu, ktoré jednoducho musia byť zjedené ešte za jazdy. Poznáte to aj vy? Ešteže máte v aute autokoberce alebo rohože na mieru.

Muži a ich autá

Alebo vďaka Bohu za rohože. Veď vieme, akí sú páni, keď sa pustia do upratovania vozidla. Vyparia sa na pol dňa a dámy len šípia, že sa opäť pustili do tip-top úpravy interiéru a karosérie. Lenže čo nasleduje potom? S výrazom národného hrdinu striehnu na každého a na všetko, čo by mohlo zničiť ich úpornú prácu. To znamená, že pri vstupe do auta by sme sa mali prinajlepšom vyzuť a ničoho sa nedotýkať, lebo ONI upratovali! Zabezpečíte však, aby auto ostalo dokonale čisté, aj keď v ňom nosíte svoje deti či vnúčatá? Kto má na starosť vlastnú domácnosť, vie, koľkokrát za deň treba siahnuť po vysávači či odhodiť kde-tu sa povaľujúce odpadky. Nehovoriac o drobných nehodách s nápojmi či jedlom. Ako doma to neustále žije, i v našom aute platí rovnaký scenár. Nijakú nehodu netreba brať katastrofálne, ak máme tie správne autokoberce, gumové rohože či kvalitné poťahy a iné ochranné prostriedky na sedadlách.

Dobré autorohože vás v slzách nenechajú, páni

Nech ste na svoje auto akokoľvek namotaní, platí, že vždy by malo v prvom rade slúžiť vám, a nie vy jemu. Posádka sa musí cítiť pohodlne, nie ako v múzeu, kde sa nesmie ničoho dotknúť. Keď sa najbližšie z čohosi natrúsi alebo sa niečo vyleje, ostaňte v pohode. Textilné koberce či gumové rohože ste si kúpili do svojho auta na mieru, preto sa nestane, že drobné nehody ohrozia životnosť a top stav vášho auta. Vyprášiť, vystriekať či vytepovať koberce a rohože je to najmenej, ale spokojnému výrazu v detskej tvári, keď si na začiatku cesty vaši drobci načnú obľúbený balík chrumiek, je na nezaplatenie. V pohode môže byť aj interiér vášho kufra. Na prenášanie kočíka, i so znečistenými kolesami, sú ideálne gumové vaničky do kufra, dostupné pre každý model vozidla na mieru. Už žiaden stres pri cestovaní s deťmi. Vaše auto je vyzbrojené účinnými ochrannými pomôckami a tí malí loptoši ho len tak nezničia, verte nám.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.