0

Vyberte si regály do skladu: Postarajú sa o poriadok a efektívny chod vašej prevádzky

Vedeli ste, že logistická efektivita podniku je závislá od samotnej organizácie skladu?  Účinným riešením je investícia do moderného skladového systému, vďaka ktorému budete mať ideálny prehľad a všetko na svojom mieste.

Vymeňte existujúce vybavenie za skladové regály, ktoré maximalizujú skladové priestory – vďaka nim  bude môcť váš podnik fungovať efektívne a rýchlo. Paletové, posuvné alebo skrutkované skladové regály? Vyberte si podľa svojich potrieb! Či už máte menší sklad alebo veľkoryso riešený priestor na skladovanie, každý z nich sa dá využiť efektívne, stačí nájsť optimálne riešenie pre váš podnik.

Paletové regály ponúkajú neobmedzené možnosti

Osvedčia sa najmä v skladových priestoroch, kde je s tovarom manipulované pomocou vysokozdvižných vozíkov. Často sa využívajú v logistických centrách, výrobných a priemyselných halách. Ďalšou výhodou týchto regálov je množstvo modifikácií, ktoré ponúkajú riešenia pre každú spoločnosť. Paletové regály do skladov umožňujú vytvorenie najrôznejších zostáv, ktoré sa jednoducho prispôsobia priestorovým dispozíciám. Paletové regály sú kompletne pozinkované a pripravené k použitiu bez akejkoľvek povrchovej úpravy.  Tento typ regálov ponúka dokonalý prehľad o tom, čo máte kde uložené.

Posuvné regály do malých priestorov

Posuvné regály sú rokmi overeným systémom najmä v skladoch ako sú archívy a na miestach, kde zohráva kľúčovú úlohu čo najlepšie využitie voľného miesta. Sú tiež ideálnym riešením aj pre priemyselné odvetvia pracujúce s „dlhým“ tovarom, ktorého rozmery nepatria k štandardným a sťažujú optimálnu organizáciu skladu. Ide najmä o drevené výrobky, rúry či tyče a ďalšie podobné druhy tovaru.

Skrutkované regály – ideálne pre drobný tovar

Skrutkované regály ponúkajú variabilné rozmiestnenie políc, nie je problém ani ich spájanie do radov. Optimalizovaná konštrukcia ich predurčuje na úschovu ľahších predmetov, archivačného materiálu a mnoho ďalších druhov tovaru. Zostavy skrutkovaných regálov sú v pozinkovanom vyhotovení.

Odborníci vám pomôžu s optimálnym riešením skladu

Skôr ako sa rozhodnete pre zariaďovanie a navrhnutie skladu, poraďte sa s odborníkmi, ktorí majú s realizovaním skladov dlhoročné skúsenosti. Nájdite spolu s profesionálmi riešenie pre váš sklad! Dôkladne zvážia potenciál vášho úložného priestoru, zohľadnia aktuálne potreby podniku, budúci vývoj spoločnosti a poradia vám najlepšiu možnú voľbu. Nechajte sklad pracovať pre vás a využite ho na maximum.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.