0

Čo nesmie na detskej oslave chýbať?

Narodeninové oslavy sú ako výlety – dostať sa tam je polovica zábavy. Rozhodovanie o téme, dekoráciách a aktivitách spôsobí, že dni pred udalosťou sa zdajú byť súčasťou samotnej oslavy. No nekomplikujte to – deti budú spokojné aj s malou párty, ak sa budú cítiť výnimočne. No aj jednoduchá párty si vyžaduje plánovanie. Pozrite sa preto na pár tipov, čo by na detskej oslave nemalo chýbať, aby bolo všetko dokonalé.

 

Súčasťou každej detskej oslavy by mala byť téma. Uľahčí vám plánovanie oslavy, výber výzdoby, koláča, kostýmov. V danej tematike môžete rozoslať aj pozvánky. Premyslite ich tak, aby zaujali a boli originálne. Nemusí to byť nevyhnutne papierová pozvánka, môžete poslať aj 3D predmet, ktorý nájde využitie.

 

Ako sme už spomínali, téma je skvelá aj pre vyberanie občerstvenia. Predovšetkým deti sa nesústredia na jedlo, keď sa zabávajú a majú plné ruky práce. Ak však vaše občerstvenie zaujme a priláka pozornosť, nebudete sa musieť báť o to, či zostanú nejaké zvyšky.

 

Dajte si záležať na dekoráciách. Miestnosť musí na prvý pohľad zaujať. Vyzdobte ju tematickými dekoráciami, no nezabúdajte ani na bežné párty doplnky ako balóny, nie len obyčajné, ale aj balóny v rôznych tvaroch, na papierové girlandy či konfety alebo farebné papierové klobúčiky, ktoré darujete hosťom. No nemali by chýbať ani párty doplnky vo forme sviečok, ktoré umiestnite na tortu.

 

O deťoch vieme, že je náročné udržať ich pozornosť, preto vás asi najviac úsilia bude stáť vymýšľanie aktivít. Nestavte všetko na jednu či dve hry. Vymyslite toho viac, zabezpečte spoločenské hry, typické, ktoré všetky deti poznajú. Ale aj nejaké tie atypické, ktoré nepoznajú všetci a budú nad nimi musieť dlhšie rozmýšľať. Vyberte hry rôznych druhov. Hry umiestnite na stôl s pevnou stolovou podnožou, okolo ktorého sa budú môcť zmestiť všetky deti.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.