0

Chráňte svoje auto praktickými doplnkami: Spoľahnite sa na gumené rohože a vane do kufra!

Sú mimoriadne praktické a ich vlastnosti potešia každého motoristu. Prečo by ste si mali zadovážiť rohože a vane do auta? Spoznajte najväčšie benefity týchto autodoplnkov.

Kto by nechcel mať čistý interiér auta, však? Gumené rohože chránia vaše auto pred zašpinením a poškodením, majú však aj protišmykové vlastnosti. Pri jazdení sa tak viac nemusíte obávať, že sa vaša noha pokĺzne a vy namiesto brzdy stlačíte plynový pedál. Ani daždivé počasie nepoškodí podlahu v aute, žiadne mláky vám viac nehrozia. Vďaka zvýšenému okraju sa nahromadená voda v rohoži jednoducho vyleje a interiér auta ostane nepoškodený. Ďalšou výhodou je, že gumová podlahová autorohož sa výnimočne ľahko čistí. Všetko, čo musíte urobiť v prípade znečistenia, je opláchnuť gumovú podložku mydlovou vodou. Ak máte možnosť, vytiahnite rohož z auta, osprchujte ju a nechajte vyschnúť na slnku. Týmto podložkám stačí na údržbu minimum. Ak sa vám zunujú, môžete ich jednoducho zrolovať a po čase, keď ich vytiahnete a budete chcieť použiť, budú stále ako nové.

 

Vane spoľahlivo ochránia váš kufor

Všetci sme to už zažili. Idete na nákup, poukladáte potraviny do auta a nedopatrením sa vám niečo vyleje, prípadne sa roztrhne obal a obsah nákupu skončí v útrobách kufra. Vyvarujte sa podobným situáciám a znečisteniu kufra praktickými plastovými alebo gumenými vaňami. Tie si vyberiete na mieru presne pre vaše vozidlo, takže do kufra vášho auta dokonale „sadnú“. A ak sa aj zašpinia, nie je žiaden problém ich z auta vyložiť a umyť, aby boli opäť čisté a pripravené na ďalšie použitie. Váš kufor ostáva vždy reprezentatívny a chránený pred špinou. Niet nad čisté auto, ktorému predlžujete životnosť aj týmito šikovnými autodoplnkami. Objednať si ich môžete na rohozedoauta.sk.

Komentáre sú vypnuté, ale trackbacks a pingbacks nie.